Menu


Rozpis tréninků

Jaro2017

Příspěvky 2017

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Administrace

EDITACE STRÁNEK

Administrátor

Libor Slavík

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Tréninky zrušeny

26.4.2017

Vzhledem k vytrvale deštivému počasí, jsou ZRUŠENY dnešní tréninky všech přípravek

Změna termínu

18.4.2017

S ohledem na stav a vývoj počasí, došlo na základě rozhodnutí hlavních pořadatelů k odložení sobotní akce Den s Baníčky až na 2.9.2017

Poděkování

18.3.2017

Děkujeme všem účastníkům dnešní jarní brigády. Podařilo se nám i v nepříliš dobrém počasí stihnout téměř vše smile

Přestupová bomba

3.3.2017

Dnes byl definitivně dotažen zpětný přestup Stanislava Buriana z třetiligových Petřkovic do Studénky a máme tak  velmi zvučnou posilu pro jarní zápasy

Prázdniny

31.1.2017

Upozorňujeme, že z důvodu školních prázdnin se nekonají tréninky přípravek a žáků v pátek 3.2.2017

« Novější | Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Robenek Š. 50
Paruza S.  39
Žiga M.  34
Perůtka M. 19
Čechanovič F. 18
   

Kompletní tabulka střelců



Novinky

  • Pozvánka na miniturnaj předpřípravek

    23.5.2017

    Plakat_8

     

  • Program - 21. týden

    22.5.2017

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Fulnek   (ZMĚNA na úterý 30.5.2017 od 16:30 hodin)

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Fulnek   (ZMĚNA na úterý 30.5.2017 od 16:30 hodin)

     

    ŽÁCI - Odry   (středa 24.5.2017 od 17:00 hodin)

    Rozhodčí: Pustějovský M. 

     

    Kopřivnice - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA   (pátek 26.5.2017 od 16:30 hodin - odjezd v 15:30 hod.)

     

    Kopřivnice - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A"   (pátek 26.5.2017 od 16:30 hodin - odjezd v 15:30 hod.)

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj v Sedlnicích   (sobota 27.5.2017 od 9:00 hodin - odjezd v 8:00 hod.)

     

    DOROST - Polanka n. O.   (sobota 27.5.2017 od 14:30 hodin)

    Rozhodčí: 

     

    MUŽI - Štramberk   (sobota 27.5.2017 od 17:00 hodin)

    Rozhodčí: 

     

    Mořkov - ŽÁCI   (neděle 28.5.2017 od 10:00 hodin - odjezd v 8:45 hod.)

    Rozhodčí: 

     

  • Výsledky - 20. týden

    16.5.2017

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Nový Jičín "B"   17:7 (10:4)

    Branky: 9x Paruza, 4x Robenek Š., Rychlík, Hanzelka, Foltas, Škrobánek

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Nový Jičín "B"   5:4 (3:1)

    Branky: 2x Zajac, 2x Perůtka, Hlobílek

     

    Bílovec - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA   14:3 (6:2)

    Branky: Paruza, Pešat, Robenek Š.

     

    Bílovec - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A"   3:5 (2:2)

    Branky: 2x Švagera P., Dýčka, Zajac, Gelnar

     

    ŽÁCI - Příbor   5:0 (1:0)

    Branky: 3x Čechanovič, Švagera M., Švagera P.

    Rozhodčí: Štěpják M. 

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj v Heřmanicích   3. místo

     

    Hradec n. M. - DOROST   5:0 (2:0)

    Rozhodčí: Šimeček M. 

     

    Pustějov - MUŽI   6:2 (2:1)

    Branky: Tihelka, Kubačák (pen)

    Rozhodčí: Malý T., Pustějovský M., Fieber P. + Delegát: Mužík F. 

     

  • Výsledky - 19. týden

    8.5.2017

    Pustějov - ŽÁCI   1:4 (1:0)

    Branky: 3x Čechanovič, Žiga

    Rozhodčí: Mikyska P.

     

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Mořkov   9:8 (3:4)

    Branky: 5x Paruza, 3x Robenek Š., Pešat

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Mořkov   6:8 (5:2)

    Branky: 2x Vlk, 2x Zajac, Gelnar, Hlobílek

     

    DOROST - Dolní Benešov   1:0 (1:0)

    Branky: Dýčka

    Rozhodčí: Pala M.

     

    Trojanovice/Bystré - ŽÁCI   0:13 (0:6)

    Branky: 6x Žiga, 4x Placzek, Kött, Švagera M., vlastní

    Rozhodčí: Sladký O.  

     

    DOROST - Fulnek   0:1 (0:1)

    Rozhodčí: Pavelek J.  

     

    MUŽI - Velké Albrechtice   2:3 (1:1) na penalty

    Branky: Burian S., Cenkner

    Penalty: Botoš (neproměnil), Perůtka (neproměnil), Cenkner (neproměnil)

    Rozhodčí: Pavelek J.  

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj ve Studénce   1. místo

     

  • Oznámení klubu

    6.5.2017

    Sdeleni

  • Výsledky - 18. týden

    1.5.2017

    Odry - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA   6:20 (2:12)

    Branky: 8x Robenek Š., 3x Dembiňák, 3x Rychlík, 3x Škrobánek, 2x Pešat, vlastní

     

    Odry - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A"   1:5 (0:4)

    Branky: 2x Gelnar, Švagera, Stohl, Mlýnský

     

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Starý Jičín   16:2 (8:1)

    Branky: 6x Robenek Š., 5x Paruza, 3x Pešat, 2x Hudec

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Starý Jičín   5:5 (1:3)

    Branky: 2x Švagera, Perůtka, Robenek V., Holinka

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj v Mořkově   2. místo

     

    ŽÁCI - Odry   (ODLOŽENO na středu 24.5.2017 od 17:00 hodin)

    Rozhodčí: Pustějovský M. 

     

    Bordovice - MUŽI   2:0 (1:0)

    Rozhodčí: Janeček J., Lakomý P., Sladký O. 

     

    Darkovičky - DOROST   6:1 (4:0)

    Branky: Huška

    Rozhodčí: Moravec R. 

     

  • Výsledky - 17. týden

    24.4.2017

    Sedlnice - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B"   (ODLOŽENO na sobotu 17.6.2017 od 9:00 hodin)

     

    Pustějov - ŽÁCI   (ODLOŽENO na pondělí 8.5.2017 od 10:00 hodin)

    Rozhodčí: Mikyska P. 

     

    DOROST - Klimkovice   1:2 (0:0)

    Branky: Huška

    Rozhodčí: Hrňa P. 

     

    MUŽI - Rybí   6:1 (2:0)

    Branky: 3x Burian S., Osúch, Kováč J., Kubačák

    Rozhodčí: Pargač Z., Pustějovský M., Hrňa P. 

     

Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů