Menu


Příspěvky 2018

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Administrace

EDITACE STRÁNEK

Administrátor

Libor Slavík

Email

HledatRozpisy zápasů

Nabídka

Klubové produkty

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Opět poloviční úspěšnost

11.3.2018

Také v dnešních přípravných zápasech máme poloviční úspěšnost. Dorost podlehl Fryčovicím 1:2 (0:0) a muži přehráli Pustějov 5:3 (2:0)

Zimní příprava pokračuje

3.3.2018

V dnešních přípravných zápasech nejdříve dorost prohrál s celkem Staříče 1:5 (0:2) a po nich muži porazili Bartošovice 3:0 (2:0)

Muži vítězně

25.2.2018

V dnešním prvním přípravném utkání dokázali muži porazit divizní starší dorost Bílovce 2:1 (1:1), když se postarali o všechny tři góly. Nejprve se do vlastní brány trefil Staník Burian, potom srovnal jeho bratr David a ve druhé půli rozhodnul střídají Radim Marek

Dorost hrát nebude

22.2.2018

Plánovaný nedělní přípravný zápas našeho dorostu v Bílovci byl pro malý počet našich hráčů zrušen

Předpřípravky netrénují

6.2.2018

Tento týden bohužel odpadají tréninky předpřípravek na ZŠ Butovická, tzn. úterý 6.2. a středa 7.2. je zrušená.

« Novější | Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Paruza S. 77
Pešat A.  52
Kött V.  44
Robenek Š. 43
Zajac F. 43
   

Kompletní tabulka střelcůNovinky

 • Pozvánka na brigádu

  17.7.2018

  Brigada_3

 • Okresní pohár FAČR rozlosován

  14.7.2018

  V úvodním kole Okresního poháru se náš tým mužů představí v sobotu 4. srpna 2018 od 14:00 hodin v Bartošovicích. V případě naší výhry, narazíme v dalším kole na vítěze souboje Olbramice - Jistebník. Kompletní los poháru naleznete ZDE

   

 • Členská schůze zvolila nové vedení

  25.6.2018

  Mimořádná členská schůze FOTBAL STUDÉNKA z.s. na svém dnešním jednání, znovu řešila svou budoucnost po ohlášené rezignaci dosavadního předsedy klubu Libora Slavíka a ostatních členů výkonného výboru.

  Po zhruba hodinovém jednání nakonec jednohlasně schválila nové složení výkonného výboru, který bude mít nově 7 členů. Novým předsedou byl zvolen Martin STACHOVIČ, jednatelem Jan KOVÁČ, pokladníkem Radovan PŘIKRYL a výbor doplní Stanislav BURIAN, Petr BROŽ, Lukáš DEMEL a Filip ČERVENEC. Pozici revizora spolku bude nadále vykonávat Radek KORENÝ. Kontakty na členy VV najdete ZDE.

  Oba odstupující členové výboru, jak předseda Libor SLAVÍK, tak i jednatel Michal SEKYRA, odvedli pro klub vynikající práci, za kterou jim patří velké poděkování. A novému vedení nezbývá než popřát, aby pokračovali v nastoleném trendu a postupně klub posouvali dál.

   

 • Studénka City Cup 2018

  23.6.2018

  Scc2018

  Dnes se za grantové podpory města Studénka, konal další ročník turnaje pro Studeňáky s názvem Studénka City Cup. Do turnaje se zapojila nakonec 4 družstva, přičemž prvenství obhájili fotbalisté Studénky, druhé místo získali borci z 1. FSC, třetí skončili hokejisté a čtvrté místo obsadila Stará garda.

   

 • Studénka City Cup 2018

  18.6.2018

  Plakat_12

 • Velký turnaj přípravek se podařil

  18.6.2018

  V neděli 17.6.2018 se ve Studénce díky grantové podpory ze strany města i partnera klubu MSV Metal Studénka, konal již 6. ročník fotbalového turnaje, který je určen pro mladší a starší přípravky. Tohoto turnaje se v obou kategoriích zúčastnilo celkem 16 týmů, což bylo přesně 169 hráčů ve věku 6-11 let.

  Foto_3

  V kategorii starší přípravky, která byla určena pro hráče s ročníky narození 2007 a mladší, se z prvenství radoval tým z Fulneku, druhá skončila Ostrava Jih a třetí byl Havířov. Domácí borci Studénky, obsadili po dramatickém penaltovém rozstřelu v souboji o bronz nakonec čtvrté místo. Velké uznání zasloužil tým z Petřkovic, který odehrál turnaj v této kategorii s věkově mladšími kluky.

  Do kategorie mladší přípravky patřili hráči s ročníky narození 2009 nebo mladší a tuto kategorii poprvé v historii ovládli domáci borci ze Studénky. Druhé místo obsadila Ostrava Jih a třetí místo si odvezl Frenštát.

  Poděkování patří starostovi města za předání cen jednotlivým týmům, dále hráčům za bojovné výkony, fanouškům za korektní povzbuzování, rozhodčím za bezchbně odřízené zápasy a pořadatelům za skvělou organizaci turnaje.

   

 • Nová šance - mimořádná členská schůze

  11.6.2018

  Členská schůze

  Pozvánka a plná moc na novou mimořádnou členskou schůzi včetně zdůvodnění předsedy klubu je ZDE

   

Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů