Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Předpřípravky

22.10.2019

Z důvodu státního svátku a podzimních prázdnin bude další trénink předpřípravky až dne 30.10. 2019 od 15:30 na fotbalové stadiónu.

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9
   

Kompletní tabulka střelců



Tabulky

Konečná tabulka

Pořadí Družstvo Z V R P Skóre Body
1. Polanka 26 22 3 1 125 : 36 69
2. Kobeřice 26 17 1 8 108 : 42 52
3. Rýmařov 26 17 1 8 89 : 43 52
4. Svinov 26 15 4 7 75 : 44 49
5. Fulnek 26 14 4 8 84 : 51 46
6. Hradec n.M. 26 15 1 10 77 : 65 46
7. Vratimov 26 12 4 10 63 : 74 40
8. Dolní Benešov 26 11 4 11 73 : 73 37
9. Studénka 26 10 1 15 54 : 76 31
10. Darkovičky 26 9 1 16 64 : 83 28
11. Vítkov 26 7 3 16 70 : 112 24
12. Vávrovice 26 6 5 15 61 : 86 23
13. Stará Bělá 26 6 1 19 52 : 114 19
14. Krásné Pole 26 3 3 20 39 : 135 12

Podzimní tabulka

Pořadí Družstvo Z V R P Skóre Body
1. Polanka 13 11 1 1 67 : 24 34
2. Rýmařov 13 9 0 4 41 : 19 27
3. Svinov 13 8 2 3 38 : 19 26
4. Vratimov 13 8 2 3 37 : 28 26
5. Fulnek 13 7 2 4 48 : 19 23
6. Kobeřice 13 7 1 5 36 : 23 22
7. Studénka 13 7 1 5 33 : 22 22
8. Hradec n.M. 13 7 0 6 37 : 34 21
9. Dolní Benešov 13 6 0 7 37 : 50 18
10. Vítkov 13 5 2 6 46 : 51 17
11. Stará Bělá 13 4 1 8 31 : 58 13
12. Darkovičky 13 3 0 10 29 : 49 9
13. Krásné Pole 13 1 2 10 21 : 75 5
14. Vávrovice 13 0 2 11 19 : 49 2

Zápasy

Den Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Výsledek
sobota 15.8.2015 14:45 Svinov - Studénka bus 13:30 1 : 0
neděle 30.8.2015 14:45 Darkovičky - Studénka bus 13:15 5 : 2
sobota 5.9.2015 14:30 Studénka - Vávrovice   3 : 1
pátek 11.9.2015 17:00 Studénka - Kobeřice   2 : 0
neděle 13.9.2015 12:30 Vítkov - Studénka bus 11:00 1 : 4
sobota 19.9.2015 13:30 Studénka - Hradec n. M.   4 : 1
sobota 26.9.2015 13:30 Stará Bělá - Studénka bus 12:15 1 : 6
sobota 3.10.2015 13:00 Studénka - Polanka n. O.   1 : 3
sobota 10.10.2015 12:30 Studénka - Fulnek   0 : 0
sobota 17.10.2015 12:30 Vratimov - Studénka bus 11:00 3 : 1
sobota 24.10.2015 11:30 Studénka - Krásné Pole   7 : 0
neděle 1.11.2015 11:45 Dolní Benešov - Studénka bus 10:15 6 : 1
sobota 7.11.2015 11:30 Studénka - Rýmařov   2 : 0
Den Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Výsledek
sobota 26.3.2016 12:30 Studénka - Darkovičky   0 : 2
sobota 2.4.2016 12:30 Vávrovice - Studénka bus 11:00 2 : 4
sobota 9.4.2016 13:00 Studénka - Vítkov   5 : 2
sobota 16.4.2016 15:00 Hradec n. M. - Studénka bus 13:45 2 : 1
sobota 23.4.2016 13:30 Studénka - Stará Bělá   4 : 2
neděle 1.5.2016 13:30 Polanka n. O. - Studénka bus 12:15 4 : 0
sobota 7.5.2016 14:00 Fulnek - Studénka bus 12:45 2 : 1
sobota 14.5.2016 14:30 Studénka - Vratimov   1 : 6
sobota 21.5.2016 14:30 Krásné Pole - Studénka bus 13:15 3 : 2
sobota 28.5.2016 14:30 Studénka - Dolní Benešov   0 : 4
neděle 5.6.2016 11:00 Rýmařov - Studénka bus 8:45 10 : 0
sobota 11.6.2016 14:30 Studénka - Svinov   1 : 2
sobota 18.6.2016 17:00 Kobeřice - Studénka bus 15:30 13 : 2

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů