Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Dorost nehraje

12.10.2018

Sobotní zápas dorostenců proti Velkým Hošticím, byl na žádost soupeře přeložen na čtvrtek 18.10.2018 od 15:30 hodin

Přípravky nehrají

14.9.2018

Dnešní zápasy přípravek proti Štramberku, jsou s ohledem na počasí přesunuty. Novým termínem je nakonec pondělí 22.10. od 16:30 hodin

Předpřípravka netrénuje

11.9.2018

Středeční trénink předpřípravek se dne 12.9.2018 nekoná. Další trénink bude až v pondělí 17.9.2018

Jdeme do finále!!!

29.8.2018

Doslova hororové semifinále dnes naši muži zvládli v okresním poháru a porazili lídra I.B třídy Starý Jičín. Domácí neproměnili ve hře dvě penalty, vedli 3:0 a nakonec dostali gól v nastavení, přesto zvládli penaltový rozstřel a postupují do finále, které bude sehráno 12.9.2018 od 16:30 hod. v Novém Jičíně proti Velkým Albrechticím.

« Novější | Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9
   

Kompletní tabulka střelců



Dorost - červen 2018

2018_dorost

Konečná tabulka

Pořadí Družstvo Z V R P Skóre Body
1. Kobeřice 26 21 3 2 98 : 33 66
2. Dolní Benešov 26 20 3 3 100 : 33 63
3. Hradec nad Moravicí 26 16 5 5 77 : 38 53
4. Polanka 26 14 4 8 86 : 64 46
5. Dolní Lhota 26 13 3 10 60 : 41 42
6. Darkovičky 26 9 10 7 68 : 56 37
7. Ostrava - Jih 26 11 3 12 64 : 75 36
8. STUDÉNKA 26 9 4 13 38 : 50 31
9. Fulnek 26 9 3 14 76 : 78 30
10. Svinov 26 8 4 14 51 : 62 28
11. Klimkovice 26 8 3 15 58 : 96 27
12. Zlatníky 26 7 4 15 43 : 90 25
13. Rýmařov 26 7 3 16 66 : 88 24
14. Heřmanice 26 3 2 21 27 : 108 11

Zápasy

Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Výsledek
19.8.2017 14:45 Studénka - Horní Benešov   3 : 4
23.8.2017 17:30 Kobeřice - Studénka bus 16:00 5 : 0
27.8.2017 14:30 Klimkovice - Studénka bus 13:15 3 : 1
30.8.2017 17:00 Studénka - Svinov   2 : 0
2.9.2017 14:15 Studénka - Ostrava Jih   1 : 4
6.9.2017 16:30 Studénka - Rýmařov   5 : 0
9.9.2017 13:45 Dolní Lhota - Studénka bus 12:30 4 : 0
16.9.2017 13:45 Studénka - Fulnek   0 : 0
30.9.2017 13:15 Studénka - Zlatníky   4 : 0
8.10.2017 12:30 Vítkov - Studénka bus 11:15 1 : 3
14.10.2017 12:45 Studénka - Polanka   0 : 3
26.10.2017 14:00 Hradec n. M. - Studénka bus 13:45 2 : 1
28.10.2017 11:45 Studénka - Dolní Benešov   0 : 0
4.11.2017 11:00 Heřmanice - Studénka bus 9:45 0 : 3 kont.
11.11.2017 13:30 Darkovičky - Studénka bus 12:15 0 : 0
Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Výsledek
31.3.2018 13:15 Studénka - Klimkovice   2 : 1
7.4.2018 10:00 Ostrava Jih - Studénka bus 8:45 1 : 0
14.4.2018 13:45 Studénka - Dolní Lhota   3 : 1
21.4.2018 13:00 Fulnek - Studénka bus 11:45 3 : 3
28.4.2018 14:15 Studénka - Darkovičky   1 : 5
6.5.2018 16:00 Zlatníky - Studénka bus 14:15 1 : 2
8.5.2018 11:00 Rýmařov - Studénka bus 8:30 4 : 1
19.5.2018 12:15 Polanka - Studénka bus 11:00 5 : 1
23.5.2018 17:00 Studénka - Kobeřice   0 : 2
26.5.2018 14:45 Studénka - Hradec n. M.   2 : 0
3.6.2018 14:45 Dolní Benešov - Studénka bus 13:15 3 : 0
9.6.2018 14:45 Studénka - Heřmanice   6 : 1
16.6.2018 14:45 Svinov - Studénka bus 13:30 2 : 0

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů