Menu


Příspěvky 2018

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Administrace

EDITACE STRÁNEK

Administrátor

Libor Slavík

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Předpřípravka netrénuje

11.9.2018

Středeční trénink předpřípravek se dne 12.9.2018 nekoná. Další trénink bude až v pondělí 17.9.2018

Jdeme do finále!!!

29.8.2018

Doslova hororové semifinále dnes naši muži zvládli v okresním poháru a porazili lídra I.B třídy Starý Jičín. Domácí neproměnili ve hře dvě penalty, vedli 3:0 a nakonec dostali gól v nastavení, přesto zvládli penaltový rozstřel a postupují do finále, které bude sehráno 12.9.2018 od 16:30 hod. v Novém Jičíně proti Velkým Albrechticím.

V poháru jdeme dál

15.8.2018

Muži si dnešním vítězstvím na penalty poradili s Jistebníkem 2:1 a postupují do semifinále. Tam se utkají doma 29.8.2018 od 17:00 hodin proti vítězi zápasu Trojanovice - Starý Jičín

Postup v poháru

4.8.2018

Úvodní kolo Okresního poháru jsme zvládli a po výhře v Bartošovicích v poměru 7:2 se v dalším kole utkáme doma s Jistebníkem.

V poháru do Bartošovic

12.7.2018

Prvním ostrým startem bude v sobotu 4.8.2018 od 14:00 hod. pohárové utkání v Bartošovicích. Úvodní kolo Okresního přeboru sehrajeme o týden později doma proti Pustějovu.

« Novější | Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Hanzelka D. 73
Pešat A.  61
Herman J.  56
Kupka R. 43
Paruza S. 38
   

Kompletní tabulka střelců



Tabulka střelců - sezóna 2018/2019

Pořadí Střelec Tým Ročník Gólů
1 Hanzelka Daniel mladší/starší přípravka 2010 73
2 Pešat Antonín starší přípravka 2009 61
3 Herman Jakub mladší přípravka 2010 56
4 Kupka Radim starší žáci 2005 43
5 Paruza Sebastian starší přípravka 2009 38
6 Šneberk Lukáš mladší přípravka 2010 35
7 Gořula Martin mladší přípravka 2010 29
8 Knedlík Vojtěch mladší přípravka 2010 27
9 Švagera Patrik mladší/starší žáci 2006 27
10 Fejerčák Jakub mladší přípravka 2012 23
11 Pastorek David starší přípravka 2009 23
12 Perrette Andy starší žáci 2005 21
13 Bolechovský Adam starší žáci 2005 18
14 Zajac Filip mladší žáci 2007 15
15 Burian Stanislav muži 1988 15
16 Vrbica Petr starší přípravka 2009 14
17 Geryk Daniel dorost 2000 14
18 Šimsa Pavel dorost 2001 13
19 Dembiňák Jindřich mladší přípravka 2010 12
20 Chalupka Dominik starší žáci 2005 12
21 Přikryl Adam mladší žáci 2006 9
22 Tihelka Jaroslav muži 1989 9
23 Procházka Jan starší žáci 2004 8
24 Kött Vojtěch dorost 2003 8
25 Gurka Petr mladší přípravka 2012 7
26 Rychlík Lukáš starší přípravka 2009 7
27 Placzek Jan dorost 2002 7
28 Pešat Jakub mladší přípravka 2010 6
29 Perůtka Matěj mladší žáci 2006 6
30 Vincek Tomáš mladší žáci 2006 6
31 Bayer Jan mladší přípravka 2010 5
32 Kováč Kryštof mladší přípravka 2010 5
33 Pocedič Michal mladší žáci 2006 5
34 Ledvinka Martin starší žáci 2005 5
35 Čechanovič Filip dorost 2002 5
36 Capovský Pavel muži 1999 5
37 Herman Vojtěch mladší přípravka 2010 4
38 Robenek Štěpán starší přípravka 2009 4
39 Mlýnský Jan mladší žáci 2007 4
40 Toman Lukáš mladší žáci 2007 4
41 Dýčka Adam mladší/starší žáci 2006 4
42 Žiga Marian starší žáci 2004 4
43 Řezníček Filip dorost 2000 4
44 Vlk Štěpán mladší přípravka 2011 3
45 Foltas Ondřej starší přípravka 2008 3
46 Grulich Matyáš starší přípravka 2008 3
47 Šťastný Michal starší přípravka 2008 3
48 Jakub Martin starší žáci 2005 3
49 Dýčka David muži 1999 3
50 Perůtka Daniel muži 1994 3
51 Kubačák Jan muži 1985 3
52 Rychlík Pavel muži 1984 3
53 Marek Daniel starší přípravka 2008 2
54 Bílek Filip mladší žáci 2007 2
55 Vlk Matěj mladší žáci 2007 2
56 Tyleček Jiří dorost 2000 2
57 Slavík Vojtěch muži 1999 2
58 Vlk Lukáš muži 1995 2
59 Ondruš Dušan muži 1992 2
60 Farny Vladislav muži 1991 2
61 Stachovič Martin muži 1979 2
62 Cenkner Pavel muži 1978 2
63 Zajac Antonín mladší přípravka 2011 1
64 Škrobánek Ondřej starší přípravka 2008 1
65 Horváth Lukáš mladší žáci 2007 1
66 Nikel Ondřej mladší žáci 2007 1
67 Demel Michal mladší žáci 2006 1
68 Marek Filip mladší žáci 2006 1
69 Böhm Marek starší žáci 2005 1
70 Grossmann Adam dorost 2005 1
71 Rucki Daniel starší žáci 2005 1
72 Hložánka David dorost 2003 1
73 Švagera Marek dorost 2003 1
74 Hudec Lukáš dorost 2000 1
75 Ondra David muži 1996 1
76 Osúch Andrej muži 1993 1

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů