Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Předpřípravky

22.10.2019

Z důvodu státního svátku a podzimních prázdnin bude další trénink předpřípravky až dne 30.10. 2019 od 15:30 na fotbalové stadiónu.

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9
   

Kompletní tabulka střelců



Tabulky

Konečná tabulka

Pořadí Družstvo Z V VP PP P Skóre Body
1. Tísek 26 17 0 2 9 93 : 29 53
2. Kunín 26 18 2 0 8 61 : 27 52
3. Trojanovice I 26 17 4 2 9 75 : 48 49
4. Velké Albrechtice 26 15 2 6 11 54 : 38 49
5. Stachovice 26 17 5 2 9 48 : 33 48
6. Suchdol nad Odrou 26 15 0 2 11 59 : 45 47
7. Bordovice 26 15 3 3 11 54 : 51 45
8. STUDÉNKA 26 12 2 3 14 48 : 43 37
9. Kateřinice 26 13 3 1 13 54 : 68 37
10. Lichnov 26 12 2 1 14 42 : 53 35
11. Příbor 26 11 3 0 15 42 : 62 30
12. Pustějov 26 8 1 4 18 37 : 62 27
13. Sedlnice 26 7 1 3 19 40 : 77 23
14. Trojanovice Bystré 26 5 2 1 21 21 : 92 14

Podzim

Pořadí Družstvo Z V VP PP P Skóre Body
1. Velké Albrechtice 14 9 0 4 5 32 : 19 31
2. Trojanovice I 14 10 2 1 4 53 : 26 29
3. Kunín 14 10 1 0 4 39 : 12 29
4. Tísek 14 9 0 0 5 49 : 20 27
5. Studénka 14 8 0 2 6 35 : 18 26
6. Stachovice 14 8 2 1 6 24 : 21 23
7. Bordovice 14 8 2 1 6 32 : 35 23
8. Příbor 14 7 2 0 7 30 : 37 19
9. Sedlnice 14 6 0 1 8 27 : 36 19
10. Lichnov 14 6 1 0 8 26 : 36 17
11. Kateřinice 14 6 1 0 8 27 : 44 17
12. Suchdol nad Odrou 14 5 0 1 9 26 : 33 16
13. Pustějov 14 4 0 1 10 22 : 39 13
14. Trojanovice Bystré 14 2 1 0 12 11 : 57 5

Zápasy

Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Poznámka Výsledek
04.08.2018 14:00 Bartošovice - Studénka auta 13:00 pohár FAČR 2 : 7
10.08.2018 17:00 Studénka - Pustějov     4 : 0
15.08.2018 17:00 Studénka - Jistebník   pohár FAČR 2 : 1 p.
18.08.2018 14:00 Trojanovice I - Studénka auta 12:45   4 : 3 p.
25.08.2018 17:00 Studénka - Tísek     2 : 1
29.08.2018 17:00 Studénka - Starý Jičín   pohár FAČR 5 : 4 p.
02.09.2018 16:30 Lichnov - Studénka auta 15:15   0 : 2
08.09.2018 16:30 Studénka - Kateřinice     2 : 3 p.
12.09.2018 16:30 Velké Albrechtice - Studénka auta 15:15 Finále poháru v Novém Jičíně  2 : 1
15.09.2018 13:00 Velké Albrechtice - Studénka auta 12:00   3 : 1
22.09.2018 16:00 Stachovice - Studénka auta 14:45   1 : 0
29.09.2018 15:30 Studénka - Bordovice     4 : 0
06.10.2018 15:00 Trojanovice/Bystré - Studénka auta 13:45   0 : 4
13.10.2018 15:00 Studénka - Suchdol n. O.     1 : 0
21.10.2018 14:00 Sedlnice - Studénka auta 13:00   0 : 3
27.10.2018 11:00 Studénka - Příbor     6 : 0
03.11.2018 14:00 Kunín - Studénka auta 12:45   4 : 1
10.11.2018 13:30 Studénka - Kunín     2 : 4
Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Poznámka Výsledek
06.02.2019 18:00 Bílov - Studénka auta 17:30 UMT Bílovec 2 : 8
02.03.2019 14:00 Skotnice - Studénka auta 13:15 UMT Bílovec 8 : 2
09.03.2019 14:00 Bravantice - Studénka auta 13:15 UMT Bílovec 1 : 4
17.03.2019 12:00 Krhová - Studénka auta 11:15 UMT Bílovec 0 : 7
24.03.2019 14:00 Bělotín - Studénka auta 13:15   11 : 5
30.03.2019 15:30 Pustějov - Studénka auta 14:30   1 : 2 pen
07.04.2019 15:30 Tísek - Studénka auta 14:15   3 : 0
13.04.2019 16:00 Studénka - Lichnov     2 : 4
21.04.2019 16:00 Kateřinice - Studénka auta 14:45   2 : 1
27.04.2019 13:00 Studénka - Velké Albrechtice     1 : 2
04.05.2019 16:30 Studénka - Stachovice     2 : 1
11.05.2019 13:00 Bordovice - Studénka auta 11:45   3 : 2 pen
18.05.2019 17:00 Studénka - Trojanovice/Bystré     2 : 1 pen
25.05.2019 13:30 Suchdol n. O. - Studénka auta 15:45   4 : 0
01.06.2019 17:00 Studénka - Sedlnice     1 : 0
08.06.2019 13:30 Příbor - Studénka auta 12:15   1 : 0
15.06.2019 13:30 Studénka - Trojanovice I     2 : 4

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů