Příspěvky 2018

Libor Slavík

Dorost nehraje

12.10.2018

Sobotní zápas dorostenců proti Velkým Hošticím, byl na žádost soupeře přeložen na čtvrtek 18.10.2018 od 15:30 hodin

Přípravky nehrají

14.9.2018

Dnešní zápasy přípravek proti Štramberku, jsou s ohledem na počasí přesunuty. Novým termínem je nakonec pondělí 22.10. od 16:30 hodin

Předpřípravka netrénuje

11.9.2018

Středeční trénink předpřípravek se dne 12.9.2018 nekoná. Další trénink bude až v pondělí 17.9.2018

Jdeme do finále!!!

29.8.2018

Doslova hororové semifinále dnes naši muži zvládli v okresním poháru a porazili lídra I.B třídy Starý Jičín. Domácí neproměnili ve hře dvě penalty, vedli 3:0 a nakonec dostali gól v nastavení, přesto zvládli penaltový rozstřel a postupují do finále, které bude sehráno 12.9.2018 od 16:30 hod. v Novém Jičíně proti Velkým Albrechticím.

V poháru jdeme dál

15.8.2018

Muži si dnešním vítězstvím na penalty poradili s Jistebníkem 2:1 a postupují do semifinále. Tam se utkají doma 29.8.2018 od 17:00 hodin proti vítězi zápasu Trojanovice - Starý Jičín

Hanzelka D. 56
Pešat A.  40
Paruza S.  28
Herman J. 28
Šneberk L. 27

Členství ve FOTBAL STUDÉNKA z.s.

Vážení sportovní přátelé,

FOTBAL STUDÉNKA je dobrovolné občanské sdružení a jedná se o nástupnický oddíl kopané, který byl dříve pod hlavičkou TJ MSV Studénka, o.s. Je zaměřené na sdružování a organizování sportovní činnosti. V současné době se o výchovu stará 16 kvalifikovaných trenérů a vedoucích + dobrovolní pracovníci (výbor, hospodář, pořadatelé).

Přihlášku do našeho fotbalového klubu si můžete stáhnout ZDE a vyplněnou ji předat svému trenérovi.

FOTBAL STUDÉNKA má však své zásady fungování, pravidla a způsoby financování, které jsou rozděleny na jednotlivé činnosti. Abychom mohli zabezpečit ničím nerušený vývoj pohybových dovedností našich hráčů a hráček, je nutné dodržování veškerých pravidel a také aktuální verze našich stanov.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Nedílnou součástí financování fotbalového klubu jsou také členské příspěvky. Vzhledem ke skutečnosti, že je fotbal nejmasovějším a nejpopulárnějším sportem, snažíme se na naše hráče a hráčky přenášet pokud možno pouze minimální část nákladů, které s fotbalem souvisí. Vaše členské příspěvky putují zejména na úhradu nákladů za cestování k zápasům a turnajům, pronájem tělocvičen v zimním období či na nákup sportovní výstroje a výzbroje.

Naším cílem je, aby byl fotbal nadále lidovým sportem, a to bez ohledu na pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Také z tohoto důvodu má FOTBAL STUDÉNKA jedny z nejnižších členských příspěvků v našem městě a věříme, že členský příspěvek nebude překážkou proto, aby jste Vy nebo Vaše dítě nemohli hrát fotbal.

Prispevky_2018

Pravidla úhrady členských příspěvků:

1. příspěvky slouží k pokrytí nákladů na mistrovské zápasy (doprava či tréninky), v případě mimořádných turnajů, mohou být členové požádáni o příspěvek na takovou akci

2. příspěvky uhraďte bankovním převodem (složenkou) na účet 2500601602/2010 (do variabilního symbolu uvést rodné číslo) popř. je lze předat trenérovi svého družstva v hotovosti

3. příspěvky jsou rozděleny pro hráče a pak pro ostatní členy

4. od hrazení členského příspěvku je osvobozen ten člen, který v předmětném roce zajistí pro fotbalový klub finanční dar v minimální výši 5.000,- Kč nebo věcný dar v minimální výši 7.000,- Kč, který byl odsouhlasený výkonným výborem

5. v případě zajištění sponzorského příspěvku (viz. bod 4), bude členovi vrácen již uhrazený členský příspěvek

6. v případě finančních problémů, kontaktujte výkonný výbor a dohodněte se na jiné formě úhrady

POVINNOSTI ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> jednat a chovat se k upevnění fotbalového klubu, respektovat vzájemnou úctu mezi členy klubu

> podílet se na práci a rozvoji fotbalového klubu

> účastnit se členských schůzí

> pravidelně sledovat dění v klubu a upozorňovat na možná vylepšení

> řádně a včas platit členské příspěvky

VÝHODY ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> bezplatné sledování domácích zápasů (s členským průkazem)

> možnost hlasování v anketě "Fotbalista roku Studénky"

> možnost uvedení do síně slávy

POVINNOSTI HRÁČŮ A HRÁČEK

> být členem FOTBAL STUDÉNKA o.s.

> minimálně 90% účast na tréninkovém procesu

> 100% přístup k zápasům

> životospráva, přístup k zápasům, slušné vystupování

> účast na aktivitách klubu (pomoc při turnajích, brigádách, kulturních akcích)