Příspěvky 2018

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Dorost nehraje

12.10.2018

Sobotní zápas dorostenců proti Velkým Hošticím, byl na žádost soupeře přeložen na čtvrtek 18.10.2018 od 15:30 hodin

Hanzelka D. 73
Pešat A.  61
Herman J.  56
Kupka R. 43
Paruza S. 38

Členství ve FOTBAL STUDÉNKA z.s.

Vážení sportovní přátelé,

FOTBAL STUDÉNKA je dobrovolné občanské sdružení a jedná se o nástupnický oddíl kopané, který byl dříve pod hlavičkou TJ MSV Studénka, o.s. Je zaměřené na sdružování a organizování sportovní činnosti. V současné době se o výchovu stará 16 kvalifikovaných trenérů a vedoucích + dobrovolní pracovníci (výbor, hospodář, pořadatelé).

Přihlášku do našeho fotbalového klubu si můžete stáhnout ZDE a vyplněnou ji předat svému trenérovi.

FOTBAL STUDÉNKA má však své zásady fungování, pravidla a způsoby financování, které jsou rozděleny na jednotlivé činnosti. Abychom mohli zabezpečit ničím nerušený vývoj pohybových dovedností našich hráčů a hráček, je nutné dodržování veškerých pravidel a také aktuální verze našich stanov.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Nedílnou součástí financování fotbalového klubu jsou také členské příspěvky. Vzhledem ke skutečnosti, že je fotbal nejmasovějším a nejpopulárnějším sportem, snažíme se na naše hráče a hráčky přenášet pokud možno pouze minimální část nákladů, které s fotbalem souvisí. Vaše členské příspěvky putují zejména na úhradu nákladů za cestování k zápasům a turnajům, pronájem tělocvičen v zimním období či na nákup sportovní výstroje a výzbroje.

Naším cílem je, aby byl fotbal nadále lidovým sportem, a to bez ohledu na pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Také z tohoto důvodu má FOTBAL STUDÉNKA jedny z nejnižších členských příspěvků v našem městě a věříme, že členský příspěvek nebude překážkou proto, aby jste Vy nebo Vaše dítě nemohli hrát fotbal.

Prispevky_2018

Pravidla úhrady členských příspěvků:

1. příspěvky slouží k pokrytí nákladů na mistrovské zápasy (doprava či tréninky), v případě mimořádných turnajů, mohou být členové požádáni o příspěvek na takovou akci

2. příspěvky uhraďte bankovním převodem (složenkou) na účet 2500601602/2010 (do variabilního symbolu uvést rodné číslo) popř. je lze předat trenérovi svého družstva v hotovosti

3. příspěvky jsou rozděleny pro hráče a pak pro ostatní členy

4. od hrazení členského příspěvku je osvobozen ten člen, který v předmětném roce zajistí pro fotbalový klub finanční dar v minimální výši 5.000,- Kč nebo věcný dar v minimální výši 7.000,- Kč, který byl odsouhlasený výkonným výborem

5. v případě zajištění sponzorského příspěvku (viz. bod 4), bude členovi vrácen již uhrazený členský příspěvek

6. v případě finančních problémů, kontaktujte výkonný výbor a dohodněte se na jiné formě úhrady

POVINNOSTI ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> jednat a chovat se k upevnění fotbalového klubu, respektovat vzájemnou úctu mezi členy klubu

> podílet se na práci a rozvoji fotbalového klubu

> účastnit se členských schůzí

> pravidelně sledovat dění v klubu a upozorňovat na možná vylepšení

> řádně a včas platit členské příspěvky

VÝHODY ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> bezplatné sledování domácích zápasů (s členským průkazem)

> možnost hlasování v anketě "Fotbalista roku Studénky"

> možnost uvedení do síně slávy

POVINNOSTI HRÁČŮ A HRÁČEK

> být členem FOTBAL STUDÉNKA o.s.

> minimálně 90% účast na tréninkovém procesu

> 100% přístup k zápasům

> životospráva, přístup k zápasům, slušné vystupování

> účast na aktivitách klubu (pomoc při turnajích, brigádách, kulturních akcích)