Příspěvky 2020

Dorost ve čtvrtek

22.7.2020

Ve čtvrtek 23.07.2020 bude od 17:30 hod. sehrán přípravný zápas dorostenců doma proti Ženklavě

Muži bez letní přestávky

1.7.2020

Tréninky družstva mužů budu probíhat i během července, a to zatím každou středu od 17:00 hod. Více informací ZDE

Mladší přípravka hraje ve čtvrtek

8.6.2020

Mladší přípravka si 11.6. 2020 od 16:00 zahraje domácí přípravný zápas s Bílovcem, přijďte malé naděje podpořit

Žáci se v kraji neztratí!

3.6.2020

Výsledky u mladších žáků 1:7 a u starších žáků 7:1 napověděly trenérům, kde je potřeba přidat do další sezóny. Děkujeme všem rodičům a prarodičům za podporu a fandění našim žákům!

Příprava žáků na kraj

31.5.2020

Zveme rodiče a přátele fotbalu na přípravné utkání mladších a starších žáků v 16:00 úterý 2.6.2020 na stadiónu ve Studénce, kdy si naši žáci vyzkoušejí přátelské utkání s účastníkem krajské soutěže Dolním Benešovem. Přijďte nás povzbudit!

Švagera M. 1
Farny V.  1

Členství ve FOTBAL STUDÉNKA z.s.

Vážení sportovní přátelé,

FOTBAL STUDÉNKA je dobrovolné občanské sdružení a jedná se o nástupnický oddíl kopané, který byl dříve pod hlavičkou TJ MSV Studénka, o.s. Je zaměřené na sdružování a organizování sportovní činnosti. V současné době se o výchovu stará 16 kvalifikovaných trenérů a vedoucích + dobrovolní pracovníci (výbor, hospodář, pořadatelé).

Přihlášku do našeho fotbalového klubu si můžete stáhnout ZDE a vyplněnou ji předat svému trenérovi.

FOTBAL STUDÉNKA má však své zásady fungování, pravidla a způsoby financování, které jsou rozděleny na jednotlivé činnosti. Abychom mohli zabezpečit ničím nerušený vývoj pohybových dovedností našich hráčů a hráček, je nutné dodržování veškerých pravidel a také aktuální verze našich stanov.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Nedílnou součástí financování fotbalového klubu jsou také členské příspěvky. Vzhledem ke skutečnosti, že je fotbal nejmasovějším a nejpopulárnějším sportem, snažíme se na naše hráče a hráčky přenášet pokud možno pouze minimální část nákladů, které s fotbalem souvisí. Vaše členské příspěvky putují zejména na úhradu nákladů za cestování k zápasům a turnajům, pronájem tělocvičen v zimním období či na nákup sportovní výstroje a výzbroje.

Naším cílem je, aby byl fotbal nadále lidovým sportem, a to bez ohledu na pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Také z tohoto důvodu má FOTBAL STUDÉNKA jedny z nejnižších členských příspěvků v našem městě a věříme, že členský příspěvek nebude překážkou proto, aby jste Vy nebo Vaše dítě nemohli hrát fotbal.

Prispevky-2020_2

Pravidla úhrady členských příspěvků:

1. příspěvky slouží k pokrytí nákladů na mistrovské zápasy (doprava či tréninky), v případě mimořádných turnajů, mohou být členové požádáni o příspěvek na takovou akci

2. příspěvky uhraďte bankovním převodem (složenkou) na účet 2500601602/2010 (do variabilního symbolu uvést rodné číslo) popř. je lze předat trenérovi svého družstva v hotovosti

3. příspěvky jsou rozděleny pro hráče a pak pro ostatní členy

4. od hrazení členského příspěvku je osvobozen ten člen, který v předmětném roce zajistí pro fotbalový klub finanční dar v minimální výši 5.000,- Kč nebo věcný dar v minimální výši 7.000,- Kč, který byl odsouhlasený výkonným výborem

5. v případě zajištění sponzorského příspěvku (viz. bod 4), bude členovi vrácen již uhrazený členský příspěvek

6. v případě finančních problémů, kontaktujte výkonný výbor a dohodněte se na jiné formě úhrady

POVINNOSTI ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> jednat a chovat se k upevnění fotbalového klubu, respektovat vzájemnou úctu mezi členy klubu

> podílet se na práci a rozvoji fotbalového klubu

> účastnit se členských schůzí

> pravidelně sledovat dění v klubu a upozorňovat na možná vylepšení

> řádně a včas platit členské příspěvky

VÝHODY ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> bezplatné sledování domácích zápasů (s členským průkazem)

> možnost hlasování v anketě "Fotbalista roku Studénky"

> možnost uvedení do síně slávy

POVINNOSTI HRÁČŮ A HRÁČEK

> být členem FOTBAL STUDÉNKA o.s.

> minimálně 90% účast na tréninkovém procesu

> 100% přístup k zápasům

> životospráva, přístup k zápasům, slušné vystupování

> účast na aktivitách klubu (pomoc při turnajích, brigádách, kulturních akcích)