Příspěvky 2020

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní)

Napodruhé porážka

9.2.2020

V dnešním přípravném zápase po čtyřdenním soustředění, podlehli muži týmu Mořkova 2:3 (góly Perůtka, vlastní).

Napoprvé vítězně

2.2.2020

Dnešní úvodní přípravný zápas muži zvládli a díky dvěma brankám Slavíka a jedné Rychlíka, porazili Bartošovice 3:1

Příprava mužů

5.1.2020

Termíny přípravných zápasů našich můžů na umělé trávě v Bílovci

02.02. 14:00 Bartošovice

09.02. 14:00 Mořkov

23.02. 14:00 Velká Polom

01.03. 10:00 Budišov n. B.

14.03. 10:30 Moravský Beroun (hřiště v Jakubčovicích)

Rekord překonán

29.12.2019

Fbbbe139-98a5-4af0-8b25-ab32018ecc13

Dnešního již 10. ročníku výšlapu na Velký Javorník se zúčastnilo rekordních 44 účastníků. Fotogalerie je k vidění ZDE

Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9

Členství ve FOTBAL STUDÉNKA z.s.

Vážení sportovní přátelé,

FOTBAL STUDÉNKA je dobrovolné občanské sdružení a jedná se o nástupnický oddíl kopané, který byl dříve pod hlavičkou TJ MSV Studénka, o.s. Je zaměřené na sdružování a organizování sportovní činnosti. V současné době se o výchovu stará 16 kvalifikovaných trenérů a vedoucích + dobrovolní pracovníci (výbor, hospodář, pořadatelé).

Přihlášku do našeho fotbalového klubu si můžete stáhnout ZDE a vyplněnou ji předat svému trenérovi.

FOTBAL STUDÉNKA má však své zásady fungování, pravidla a způsoby financování, které jsou rozděleny na jednotlivé činnosti. Abychom mohli zabezpečit ničím nerušený vývoj pohybových dovedností našich hráčů a hráček, je nutné dodržování veškerých pravidel a také aktuální verze našich stanov.

ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

Nedílnou součástí financování fotbalového klubu jsou také členské příspěvky. Vzhledem ke skutečnosti, že je fotbal nejmasovějším a nejpopulárnějším sportem, snažíme se na naše hráče a hráčky přenášet pokud možno pouze minimální část nákladů, které s fotbalem souvisí. Vaše členské příspěvky putují zejména na úhradu nákladů za cestování k zápasům a turnajům, pronájem tělocvičen v zimním období či na nákup sportovní výstroje a výzbroje.

Naším cílem je, aby byl fotbal nadále lidovým sportem, a to bez ohledu na pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Také z tohoto důvodu má FOTBAL STUDÉNKA jedny z nejnižších členských příspěvků v našem městě a věříme, že členský příspěvek nebude překážkou proto, aby jste Vy nebo Vaše dítě nemohli hrát fotbal.

Prispevky-2020_2

Pravidla úhrady členských příspěvků:

1. příspěvky slouží k pokrytí nákladů na mistrovské zápasy (doprava či tréninky), v případě mimořádných turnajů, mohou být členové požádáni o příspěvek na takovou akci

2. příspěvky uhraďte bankovním převodem (složenkou) na účet 2500601602/2010 (do variabilního symbolu uvést rodné číslo) popř. je lze předat trenérovi svého družstva v hotovosti

3. příspěvky jsou rozděleny pro hráče a pak pro ostatní členy

4. od hrazení členského příspěvku je osvobozen ten člen, který v předmětném roce zajistí pro fotbalový klub finanční dar v minimální výši 5.000,- Kč nebo věcný dar v minimální výši 7.000,- Kč, který byl odsouhlasený výkonným výborem

5. v případě zajištění sponzorského příspěvku (viz. bod 4), bude členovi vrácen již uhrazený členský příspěvek

6. v případě finančních problémů, kontaktujte výkonný výbor a dohodněte se na jiné formě úhrady

POVINNOSTI ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> jednat a chovat se k upevnění fotbalového klubu, respektovat vzájemnou úctu mezi členy klubu

> podílet se na práci a rozvoji fotbalového klubu

> účastnit se členských schůzí

> pravidelně sledovat dění v klubu a upozorňovat na možná vylepšení

> řádně a včas platit členské příspěvky

VÝHODY ČLENŮ FOTBALOVÉHO KLUBU

> bezplatné sledování domácích zápasů (s členským průkazem)

> možnost hlasování v anketě "Fotbalista roku Studénky"

> možnost uvedení do síně slávy

POVINNOSTI HRÁČŮ A HRÁČEK

> být členem FOTBAL STUDÉNKA o.s.

> minimálně 90% účast na tréninkovém procesu

> 100% přístup k zápasům

> životospráva, přístup k zápasům, slušné vystupování

> účast na aktivitách klubu (pomoc při turnajích, brigádách, kulturních akcích)