Příspěvky 2018

Libor Slavík

Dorost nehraje

12.10.2018

Sobotní zápas dorostenců proti Velkým Hošticím, byl na žádost soupeře přeložen na čtvrtek 18.10.2018 od 15:30 hodin

Přípravky nehrají

14.9.2018

Dnešní zápasy přípravek proti Štramberku, jsou s ohledem na počasí přesunuty. Novým termínem je nakonec pondělí 22.10. od 16:30 hodin

Předpřípravka netrénuje

11.9.2018

Středeční trénink předpřípravek se dne 12.9.2018 nekoná. Další trénink bude až v pondělí 17.9.2018

Jdeme do finále!!!

29.8.2018

Doslova hororové semifinále dnes naši muži zvládli v okresním poháru a porazili lídra I.B třídy Starý Jičín. Domácí neproměnili ve hře dvě penalty, vedli 3:0 a nakonec dostali gól v nastavení, přesto zvládli penaltový rozstřel a postupují do finále, které bude sehráno 12.9.2018 od 16:30 hod. v Novém Jičíně proti Velkým Albrechticím.

V poháru jdeme dál

15.8.2018

Muži si dnešním vítězstvím na penalty poradili s Jistebníkem 2:1 a postupují do semifinále. Tam se utkají doma 29.8.2018 od 17:00 hodin proti vítězi zápasu Trojanovice - Starý Jičín

Hanzelka D. 56
Pešat A.  40
Paruza S.  28
Herman J. 28
Šneberk L. 27

Členské příspěvky na rok 2018

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA z.s., děkuje za Tvé sportovní výkony a aktivity ve prospěch klubu v roce 2017 a přejeme Tobě i Tvé rodině do roku 2018, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a mnoho nejen fotbalové radosti.

V souladu se stanovami spolku, rozhodnul Výkonný výbor o výši členských příspěvků pro rok 2018 a termínech jejich splatnosti. Jednoznačně chceme, aby fotbal ve Studénce zůstal i nadále nejdostupnějším sportem pro kohokoli, a to bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli PONECHAT členské příspěvky nadále na stejné úrovni.

Příspěvky 2018

Členské příspěvky, které alespoň částečně vykryjí náklady klubu za dopravu na utkání, praní dresů, pronájmy tělocvičen či přípravu na trénincích, uhraďte bezhotovostně převodem na náš klubový bankovní účet v termínu do 20.2.2018. Příspěvek lze také uhradit v hotovosti vedoucímu svého družstva nebo pokladníkovi klubu (v kanceláři Reality MIVA, náměstí Republiky 653, Studénka) nebo prostřednictvím poštovní poukázky na náš klubový účet.

Na základě platných stanov Fotbalové asociace České republiky, je povinností všech trenérů, hráčů či funkcionářů být platným členem FAČR. Podmínkou členství ve FAČR, je platba členského příspěvku na příslušný kalendářní rok. Pro rok 2018 je příspěvek na člena FAČR stanoven na 200 Kč pro dospělého a 100 Kč pro členy s ročníkem narození 2000 a mladší nebo pro důchodce nad 70 let. Termín pro zaslání příspěvku je stanoven do 28.2.2018 a tomu, kdo neuhradí příspěvek v uvedeném termínu, bude jeho členství ve FAČR zrušeno.

Neregistrovaný hráč či člen realizačního týmu, nemůže nastoupit v žádném zápase, dokud si nevyřídí novou registraci (nová přihláška, poplatek a nový registrační průkaz). Kompletní informace k členství ve FAČR jsou ZDE.

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA uhradí členský příspěvek do FAČR za všechny své členy, kteří zaplatí členský příspěvek na rok 2018 nebo jeho první splátku v řádném termínu, tj. do 20.2.2018 a zároveň nemají za uplynulý rok 2017 žádný nedoplatek členského příspěvku. Nedoplatky za rok 2017 jsou evidovány ZDE.

Věřím, že si uvědomuješ povinnosti vyplývající z členství ve FOTBAL STUDÉNKA i FAČR, a že včas uhradíš své členské příspěvky. Za Tvůj pozitivní přístup děkujeme a vážíme si toho.

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů