Příspěvky 2019

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Rychlík P. 9
Burian S.  6
Cenkner P.  4
Terrich M. 3
Gurka D. 2

Členské příspěvky na rok 2019

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA z.s., děkuje za Tvé sportovní výkony a aktivity ve prospěch klubu v roce 2018 a přejeme Tobě i Tvé rodině do roku 2019, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a mnoho nejen fotbalové radosti.

V souladu se stanovami spolku, rozhodnul Výkonný výbor o výši členských příspěvků pro rok 2018 a termínech jejich splatnosti. Jednoznačně chceme, aby fotbal ve Studénce zůstal i nadále nejdostupnějším sportem pro kohokoli, a to bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli PONECHAT členské příspěvky nadále na stejné úrovni.

Prispevky-2019

Členské příspěvky, které alespoň částečně vykryjí náklady klubu za dopravu na utkání, praní dresů, pronájmy tělocvičen či přípravu na trénincích, uhraďte bezhotovostně převodem na náš klubový bankovní účet v termínu do 20.2.2019. Příspěvek lze také uhradit v hotovosti vedoucímu svého družstva nebo pokladníkovi klubu (v kanceláři Reality MIVA, náměstí Republiky 653, Studénka) nebo prostřednictvím poštovní poukázky na náš klubový účet.

Na základě platných stanov Fotbalové asociace České republiky, je povinností všech trenérů, hráčů či funkcionářů být platným členem FAČR. Podmínkou členství ve FAČR, je platba členského příspěvku na příslušný kalendářní rok. Pro rok 2019 je příspěvek na člena FAČR stanoven na 200 Kč pro dospělého a 100 Kč pro členy s ročníkem narození 2001 a mladší nebo pro důchodce nad 70 let. Termín pro zaslání příspěvku je stanoven do 28.2.2019 a tomu, kdo neuhradí příspěvek v uvedeném termínu, bude jeho členství ve FAČR zrušeno.

Neregistrovaný hráč či člen realizačního týmu, nemůže nastoupit v žádném zápase, dokud si nevyřídí novou registraci (nová přihláška, poplatek a nový registrační průkaz). Kompletní informace k členství ve FAČR jsou ZDE.

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA uhradí členský příspěvek do FAČR za všechny své členy, kteří zaplatí členský příspěvek na rok 2019 nebo jeho první splátku v řádném termínu, tj. do 20.2.2019 a zároveň nemají za uplynulý rok 2018 žádný nedoplatek členského příspěvku. Nedoplatky za rok 2018 jsou evidovány ZDE.

Věříme, že si uvědomuješ povinnosti vyplývající z členství ve FOTBAL STUDÉNKA i FAČR, a že včas uhradíš své členské příspěvky. Za Tvůj pozitivní přístup děkujeme a vážíme si toho.