Příspěvky 2020

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní)

Napodruhé porážka

9.2.2020

V dnešním přípravném zápase po čtyřdenním soustředění, podlehli muži týmu Mořkova 2:3 (góly Perůtka, vlastní).

Napoprvé vítězně

2.2.2020

Dnešní úvodní přípravný zápas muži zvládli a díky dvěma brankám Slavíka a jedné Rychlíka, porazili Bartošovice 3:1

Příprava mužů

5.1.2020

Termíny přípravných zápasů našich můžů na umělé trávě v Bílovci

02.02. 14:00 Bartošovice

09.02. 14:00 Mořkov

23.02. 14:00 Velká Polom

01.03. 10:00 Budišov n. B.

14.03. 10:30 Moravský Beroun (hřiště v Jakubčovicích)

Rekord překonán

29.12.2019

Fbbbe139-98a5-4af0-8b25-ab32018ecc13

Dnešního již 10. ročníku výšlapu na Velký Javorník se zúčastnilo rekordních 44 účastníků. Fotogalerie je k vidění ZDE

Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9

Členské příspěvky na rok 2020

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA z.s., děkuje za Tvé sportovní výkony a aktivity ve prospěch klubu v roce 2019 a přejeme Tobě i Tvé rodině do roku 2020, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a mnoho nejen fotbalové radosti.

V souladu se stanovami spolku, rozhodnul Výkonný výbor o výši členských příspěvků pro rok 2019 a termínech jejich splatnosti. Jednoznačně chceme, aby fotbal ve Studénce zůstal i nadále nejdostupnějším sportem pro kohokoli, a to bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli PONECHAT členské příspěvky nadále na stejné úrovni.

Prispevky-2020

Členské příspěvky, které alespoň částečně vykryjí náklady klubu za dopravu na utkání, praní dresů, pronájmy tělocvičen či přípravu na trénincích, uhraďte bezhotovostně převodem na náš klubový bankovní účet v termínu do 20.2.2020. Příspěvek lze také uhradit v hotovosti vedoucímu svého družstva nebo pokladníkovi klubu (v kanceláři Reality MIVA, náměstí Republiky 653, Studénka) nebo prostřednictvím poštovní poukázky na náš klubový účet.

Na základě platných stanov Fotbalové asociace České republiky, je povinností všech trenérů, hráčů či funkcionářů být platným členem FAČR. Podmínkou členství ve FAČR, je platba členského příspěvku na příslušný kalendářní rok. Pro rok 2020 je příspěvek na člena FAČR stanoven na 200 Kč pro dospělého a 100 Kč pro členy s ročníkem narození 2002 a mladší nebo pro důchodce nad 70 let. Termín pro zaslání příspěvku je stanoven do 28.2.2020 a tomu, kdo neuhradí příspěvek v uvedeném termínu, bude jeho členství ve FAČR zrušeno.

Neregistrovaný hráč či člen realizačního týmu, nemůže nastoupit v žádném zápase, dokud si nevyřídí novou registraci (nová přihláška, poplatek a nový registrační průkaz).

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA uhradí členský příspěvek do FAČR za všechny své členy, kteří zaplatí členský příspěvek na rok 2020 nebo jeho první splátku v řádném termínu, tj. do 20.2.2020 a zároveň nemají za uplynulý rok 2019 žádný nedoplatek členského příspěvku. Nedoplatky za rok 2019 jsou evidovány ZDE.

Věříme, že si uvědomuješ povinnosti vyplývající z členství ve FOTBAL STUDÉNKA i FAČR, a že včas uhradíš své členské příspěvky. Za Tvůj pozitivní přístup děkujeme a vážíme si toho.