Příspěvky 2020

Muži bez letní přestávky

1.7.2020

Tréninky družstva mužů budu probíhat i během července, a to zatím každou středu od 17:00 hod. Více informací ZDE

Mladší přípravka hraje ve čtvrtek

8.6.2020

Mladší přípravka si 11.6. 2020 od 16:00 zahraje domácí přípravný zápas s Bílovcem, přijďte malé naděje podpořit

Žáci se v kraji neztratí!

3.6.2020

Výsledky u mladších žáků 1:7 a u starších žáků 7:1 napověděly trenérům, kde je potřeba přidat do další sezóny. Děkujeme všem rodičům a prarodičům za podporu a fandění našim žákům!

Příprava žáků na kraj

31.5.2020

Zveme rodiče a přátele fotbalu na přípravné utkání mladších a starších žáků v 16:00 úterý 2.6.2020 na stadiónu ve Studénce, kdy si naši žáci vyzkoušejí přátelské utkání s účastníkem krajské soutěže Dolním Benešovem. Přijďte nás povzbudit!

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní)

Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9

Členské příspěvky na rok 2020

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA z.s., děkuje za Tvé sportovní výkony a aktivity ve prospěch klubu v roce 2019 a přejeme Tobě i Tvé rodině do roku 2020, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a mnoho nejen fotbalové radosti.

V souladu se stanovami spolku, rozhodnul Výkonný výbor o výši členských příspěvků pro rok 2019 a termínech jejich splatnosti. Jednoznačně chceme, aby fotbal ve Studénce zůstal i nadále nejdostupnějším sportem pro kohokoli, a to bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli PONECHAT členské příspěvky nadále na stejné úrovni.

Prispevky-2020

Členské příspěvky, které alespoň částečně vykryjí náklady klubu za dopravu na utkání, praní dresů, pronájmy tělocvičen či přípravu na trénincích, uhraďte bezhotovostně převodem na náš klubový bankovní účet v termínu do 20.2.2020. Příspěvek lze také uhradit v hotovosti vedoucímu svého družstva nebo pokladníkovi klubu (v kanceláři Reality MIVA, náměstí Republiky 653, Studénka) nebo prostřednictvím poštovní poukázky na náš klubový účet.

Na základě platných stanov Fotbalové asociace České republiky, je povinností všech trenérů, hráčů či funkcionářů být platným členem FAČR. Podmínkou členství ve FAČR, je platba členského příspěvku na příslušný kalendářní rok. Pro rok 2020 je příspěvek na člena FAČR stanoven na 200 Kč pro dospělého a 100 Kč pro členy s ročníkem narození 2002 a mladší nebo pro důchodce nad 70 let. Termín pro zaslání příspěvku je stanoven do 28.2.2020 a tomu, kdo neuhradí příspěvek v uvedeném termínu, bude jeho členství ve FAČR zrušeno.

Neregistrovaný hráč či člen realizačního týmu, nemůže nastoupit v žádném zápase, dokud si nevyřídí novou registraci (nová přihláška, poplatek a nový registrační průkaz).

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA uhradí členský příspěvek do FAČR za všechny své členy, kteří zaplatí členský příspěvek na rok 2020 nebo jeho první splátku v řádném termínu, tj. do 20.2.2020 a zároveň nemají za uplynulý rok 2019 žádný nedoplatek členského příspěvku. Nedoplatky za rok 2019 jsou evidovány ZDE.

Věříme, že si uvědomuješ povinnosti vyplývající z členství ve FOTBAL STUDÉNKA i FAČR, a že včas uhradíš své členské příspěvky. Za Tvůj pozitivní přístup děkujeme a vážíme si toho.