Příspěvky 2021

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Členské příspěvky na rok 2021

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA z.s., děkuje za Tvé sportovní výkony a aktivity ve prospěch klubu v roce 2020 a přejeme Tobě i Tvé rodině do roku 2021, hlavně pevné zdraví, hodně štěstí a mnoho nejen fotbalové radosti.

V souladu se stanovami spolku, rozhodnul Výkonný výbor o výši členských příspěvků pro rok 2020 ve výši 1200 Kč pro aktivní hráče a 400 Kč pro ostatní členy vč. termínů jejich splatnosti. Jednoznačně chceme, aby fotbal ve Studénce zůstal i nadále nejdostupnějším sportem pro kohokoli, a to bez ohledu na věk, pohlaví, barvu pleti nebo majetkové poměry.

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil nakonec výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn takto:

Prispevky-2021_4

Členské příspěvky, které alespoň částečně vykryjí náklady klubu za dopravu na utkání, praní dresů, pronájmy tělocvičen či přípravu na trénincích, uhraďte bezhotovostně převodem na náš klubový bankovní účet v termínu do 15.11.2021. Příspěvek lze také uhradit v hotovosti vedoucímu svého družstva nebo pokladníkovi klubu (v kanceláři Reality MIVA, náměstí Republiky 653, Studénka) nebo prostřednictvím poštovní poukázky na náš klubový účet.

Na základě platných stanov Fotbalové asociace České republiky, je povinností všech trenérů, hráčů či funkcionářů být platným členem FAČR. Podmínkou členství ve FAČR, je platba členského příspěvku na příslušný kalendářní rok. Pro rok 2021 je příspěvek na člena FAČR stanoven na 200 Kč pro dospělého a 100 Kč pro členy s ročníkem narození 2003 a mladší nebo pro důchodce nad 70 let. Termín pro zaslání příspěvku je stanoven do 15.4.2021 a tomu, kdo neuhradí příspěvek v uvedeném termínu, bude jeho členství ve FAČR zrušeno.

Neregistrovaný hráč či člen realizačního týmu, nemůže nastoupit v žádném zápase, dokud si nevyřídí novou registraci (nová přihláška, poplatek a nový registrační průkaz).

Výkonný výbor FOTBAL STUDÉNKA uhradí členský příspěvek do FAČR za všechny své členy, kteří zaplatí členský příspěvek na rok 2021 nebo jeho první splátku v řádném termínu, tj. do 20.2.2021 a zároveň nemají za uplynulý rok 2020 žádný nedoplatek členského příspěvku. Nedoplatky za rok 2020 jsou evidovány ZDE.

Věříme, že si uvědomuješ povinnosti vyplývající z členství ve FOTBAL STUDÉNKA i FAČR, a že včas uhradíš své členské příspěvky. Za Tvůj pozitivní přístup děkujeme a vážíme si toho.