Příspěvky 2019

Předpřípravky

22.10.2019

Z důvodu státního svátku a podzimních prázdnin bude další trénink předpřípravky až dne 30.10. 2019 od 15:30 na fotbalové stadiónu.

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9

Stadion

Nedlouho po založení fotbalového oddílu závodní sokolské jednoty Tatra Butovice v roce 1946, navrhlo vedení tehdejšího podniku Tatra Studénka fotbalovému oddílu prostor u hospody na „Kmínku“ za účelem vybudování fotbalového hřiště. Po vyměření p. Sládečkem, se začalo za vydatné pomoci podniku a funkcionářů hřiště budovat. Bohužel tato lokalita plně nemohla tehdy kopané sloužit, jelikož se nacházela v místech, kde se i několikrát do roka vylila ze břehů nedaleká řeka Odra. Také proto byly šatny postaveny na vyšších sloupcích a hřiště bylo zvednuto návozem hlíny a škváry.

Vzhledem k rozvoji místní továrny a tím také k postupné výstavbě sídlišť, se začalo také volat po novém hřišti, kde by mohly být i větší návštěvy. Po náročných jednáních v Praze je vydáno povolení a také finanční dotace na stavbu nového stadionu. Stavba započala v roce 1952 a vyžadovala hlavně velkého úsilí samotných fotbalistů. V roce 1955 je fotbalové hřiště s překrásným trávníkem otevřeno. V roce 1962 začíná oddíl budovat škvárové hřiště, a to především díky rostoucímu zájmu o kopanou v našem městě a také pro potřeby oblíbené „mezidílenské“ soutěže pracovníků místní továrny.

V roce 1969 byla započata výstavba hlavní tribuny, včetně šaten a sociálního zařízení. Výstavba tribuny byla kompletně dokončena v roce 1972 a travnaté hřiště se stalo jedním z nejkrásnějších areálů v našem kraji.

Vlastníkem fotbalového areálu je TJ MSV Studénka a náš klub FOTBAL STUDÉNKA, je na hřišti pouze v nájmu. Proto je naším zájmem v budoucnosti zrealizovat modernizaci areálu nebo výstavbu druhého hřiště s buď klasickou nebo umělou trávou, na které by se dalo hrát po celý rok. Věříme, že se podaří nalézt finanční prostředky k vybudování druhého hřiště a hlavně, že se podaří najít společnou řeč s vlastníkem fotbalového areálu tak, aby mohl sloužit především fotbalu ve Studénce.

NÁVŠTĚVNÍ ŘÁD STADIONU

Img_0767Img_0771Img_0772Img_0773Img_0777Img_0778Img_0779Img_0781Img_0782Img_0783Img_0786_2Img_0780