Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Předpřípravky

22.10.2019

Z důvodu státního svátku a podzimních prázdnin bude další trénink předpřípravky až dne 30.10. 2019 od 15:30 na fotbalové stadiónu.

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Přípravné zápasy

• DOROST > Studénka - Klimkovice 0:2 (0:0)

31.3.2012

Branky: minuty - 55. 0:1, 76. 0:2
    Základní sestava: Vokáč R. - Chmelař, Hebelka, Hudec - Perůtka - Vokáč P., Vlk, Holík, Křenek - Barkocy, Bartošovič
    Postupně střídali: Jedlička

• DOROST > Studénka - Nová Horka 2:2 (0:0)

24.3.2012

Branky: minuty - 48. 1:0 Švestka, 65. 2:0 Holík pen., 85. 2:1, 88. 2:2
    Základní sestava: Vokáč R. - Chmelař, Hebelka, Hudec - Perůtka - Vokáč P., Holík, Vlk, Šepták - Švestka, Křenek
    Postupně střídali: David, Bartošovič, Bartoš, Nábělek, Fejerčák

• MUŽI > STUDÉNKA - ZÁBLATÍ 1:1 (0:0)

24.3.2012

Branky: minuty - 65. 0:1, 69. R. Kováč 1:1
    Základní sestava: Dýčka - Dresler, Mičkal, Závodný, Gurka - Demel, Kubačák - Žniva, Cenkner, R. Burian - Pesničák
    Postupně střídali: Stachovič, R. Kováč, Janíček

Jak zápas zhodnotil trenér D. Kula: "S kvalitním soupeřem jsme odehráli vyrovnaný zápas a výsledek odpovídá předvedené hře. Spokojenější jsem dnes s defenzívou, směrem dopředu to dnes nebylo tak kvalitní jako v předchozích zápasech, ale bylo to i tím, že nám dnes scházeli dva ofenzivní hráči ze základní sestavy."

• DOROST > Studénka - Bílovec 3:4 (0:3)

18.3.2012

Branky: minuty - 18. 0:1, 20. 0:2 pen., 22. 0:3, 47. Holík 1:3, 66. 1:4, 79. Hebelka 2:4, 84. Švestka 3:4
    Základní sestava: Paluzga - Chmelař, Hebelka, Hudec - Perůtka - Vokáč P., Šepták, Vlk, Křenek - Holík, Švestka
    Postupně střídali: Barkocy, David, Bartošovič, Bartoš, Nábělek, Škulavík

• MUŽI > STUDÉNKA - JISTEBNÍK 3:1 (1:1)

17.3.2012

Branky: minuty - 17. 0:1, 25. Timko 1:1, 51. Timko 2:1, 82. P. Vokáč 3:1
    Základní sestava: Štros - Gurka, Mičkal, Závodný, Kubačák - Dresler, Korený - Hebelka, Timko, Žniva - Ronec
    Postupně střídali: P. Vokáč, R. Kováč, J. Kováč, Bayer, Janíček

Brankářskou krizi Studénky zachraňoval v dnešním utkání Richard Štros, nyní trenér právě Jistebníku, jinak cca před 20 lety brankář tehdejší VAGONKY STUDÉNKY v krajském přeboru. A nutno říct, že si vedl skvěle a položil základ k dnešní prohře "svých". Průběh utkání byl vcelku vyrovnaný, přesto a opět to byl tým Studénky, kdo si vypracovával větší počet vyložených šancí leč opět zůstala spousta nevyužitých. Skóre otevřeli Jistebničtí v 17. minutě na což odpověděl ve 25. minutě Timko a stanovil poločasové skóre. Druhý poločas jsme začali s větší územní převahou a taky rychlým gólem a byl to opět Timko, běžela 51. minuta. Poté začal festival zahozených tutovek z naší strany a když se podobně vedlo i soupeři, rozhodnout musel šestnáctiletý Patrik Vokáč, který svůj třetí start za "A" tým vyšperkoval gólem a stanovil dnešní výsledek.

Jak zápas zhodnotil trenér D. Kula: "Musím říct, že se mi dnes nespalo dobře, když byla alternativa, že bude muset chytat někdo z hráčů, a tak musím poděkovat trenéru Jistebníku, že nám vydatně pomohl. Jsem rád za výhru hlavně z psychického hlediska, ale důležitější poznatek z tohoto utkání je ten, jakým způsobem jsme se k němu dopracovali. Opět jsme si mohli zkusit nějaké taktické tahy, větší prostor dostali hráči, kteří bojují o základní sestavu a pozitivem je i návrat Jana Kováče po 9 měsících na hřiště. Dneškem jsme ukončili přípravu na umělé trávě a už se těšíme na tu přírodní. Dosavadní přípravu hodnotím pozitivně, každý zápas byl něčím přínosným, zdraví hráčů drží a věřím, že to tak bude i nadále, abychom mohli formu vyladit směrem k mistrovským utkáním."

Příští přípravný zápas bude sehrán na hřišti v Nové Horce proti Slovanu Záblatí, a to v sobotu 24.3.2012 již od 10:15 hodin.