Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Dorost ve čtvrtek

22.7.2020

Ve čtvrtek 23.07.2020 bude od 17:30 hod. sehrán přípravný zápas dorostenců doma proti Ženklavě

Muži bez letní přestávky

1.7.2020

Tréninky družstva mužů budu probíhat i během července, a to zatím každou středu od 17:00 hod. Více informací ZDE

Mladší přípravka hraje ve čtvrtek

8.6.2020

Mladší přípravka si 11.6. 2020 od 16:00 zahraje domácí přípravný zápas s Bílovcem, přijďte malé naděje podpořit

Žáci se v kraji neztratí!

3.6.2020

Výsledky u mladších žáků 1:7 a u starších žáků 7:1 napověděly trenérům, kde je potřeba přidat do další sezóny. Děkujeme všem rodičům a prarodičům za podporu a fandění našim žákům!

Příprava žáků na kraj

31.5.2020

Zveme rodiče a přátele fotbalu na přípravné utkání mladších a starších žáků v 16:00 úterý 2.6.2020 na stadiónu ve Studénce, kdy si naši žáci vyzkoušejí přátelské utkání s účastníkem krajské soutěže Dolním Benešovem. Přijďte nás povzbudit!

Branky: minuty - 15. Perůtka 1:0, 32. 1:1, 55. Švestka 2:1, 80. 2:2
    Základní sestava: Paluzga - Chmelař, Hebelka, Hudec - Perůtka - P. Vokáč, Šepták, Křenek, Škulavík - Holík, J. Švestka
    Postupně střídali: Barkocy, David, Bartošovič, Bartoš

• MUŽI > STUDÉNKA - STACHOVICE 2:3 (1:1)

10.3.2012

Branky: minuty - 5. 0:1, 39. Timko 1:1, 62. Janíček 2:1, 75. 2:2, 87. 2:3 pen.
    Základní sestava: R. Vokáč - Stachovič, Závodný, S. Burian, Kubačák - Demel, Korený - Janíček, Cenkner, Žniva - Timko
    Postupně střídali: Ronec, Dostál, Dresler

Do utkání jsme kvůli mnoha absencím nastoupili i s S. Burianem a v rozestavení 4-2-3-1. Začátek se nám, ale opět nevydařil, příliš nervozity, spousta zkažených přihrávek a laciný gól již v páté minutě to vše dostalo soupeře na koně. I když vyhrávali osobní souboje, do větších šancí jsmeje již nepouštěli. Krátce nato se zranil Žniva a na hřiště musel po dlouhé absenci Ronec, který teprve začal trénovat. Přesto to na tým mělo příznivý vliv a začaly se rodit nebezpečné střely a šance. Jednu z nich využil ve vyrovnávací gól Timko po centru Cenknera. Ve druhém poločase jsme začali ovládat hru zcela my a bohužel jen jednu z mnoha šancí korunovali vedoucím gólem, kdy po spolupráci s S. Burianem vstřelil branku Janíček. Poměr střel jednoznačně narůstal v náš prospěch, bohužel taky nevužité "tutovky" a jak to tak chodí, přišel trest. Po rohovém kopu jsme špatně odvraceli míč a soupeř to nekompromisně trestal, běžela 75. minuta. Závěrečná čtvrthodina přinesla útoky na obou stranách, ale vyložené šance jsme si vytvářeli především my, bohužel bez kýženého efektu. Kalich hořkosti jsme tak vypili do dna v 87. minutě, kdy fauloval S. Burian v pokutovém území a stachovický exekutor se nemýlil - konečný stav 2 : 3.

Jak zápas zhodnotil trenér D. Kula: "Porážka mě mrzí, kvůli klukům, protože si za výkon hlavně ve 2. poločase zasloužili vyhrát a myslím si že ta převaha mohla být oceněna i vyšším rozdílem, ale místo toho je tu porážka. I přesto mám ze hry dobrý pocit, protože jsme si dnes dokázali vytvořit spoustu gólových šancí a naopak vzadu jsme se těch blikanců až na pár výjimek dokázali vyvarovat, bohužel soupeř měl vysokou produktivitu. Tak snad si tu smůlu vybereme teď. Rád bych abychom za týden navázali na dnešní výkon, ale zdravotní stav některých hráčů nám pravděpodobně neumožní nastoupit v optimální sestavě."

Příští přípravný zápas proti Jistebníku, bude sehrán opět na umělé trávě v Bílovci, a to v sobotu 17.3.2012 již od 9:00 hodin.

• MUŽI > STUDÉNKA - KOPŘIVNICE 0:9 (0:3)

3.3.2012

Branky: minuty - 20, 22, 44, 58, 62, 74, 86, 90, 90
    Základní sestava: R. Vokáč - Stachovič, Mičkal, Závodný, Kubačák - R. Burian, Cenkner, Korený, P. Vokáč - Timko, Janíček
    Postupně střídali: Demel, Kropáček, R. Kováč, Šepták, Pastorek

Ačkoliv je výsledek strašidelný, tak bych jej nepřeceňoval. Šlo o přípravu se soupeřem, kterému nejsme momentálně rovni ať kvalitou kádru nebo fázi přípravy, kdy Kopřivničtí již finišují a minulý týden asi ne náhodou remizovali s divizním Novým Jičínem, zatím co my jsme se ještě nepotkali na tréninku s balónem a ten byl pro nás v tomto zápase velkým handicapem. Obraz hry proto pro mě nebyl překvapením, protože soupeř nebyl jen běhavý, ale zároveň velmi dobře kombinoval a před oběma brankama byl důraznější. Pozitivem z naší strany byla defenzíva na začátcích obou poločasů, protože pokud jsme byli zformování, tak se soupeř prosazoval těžko a zároveň jsme mohli podnikat my útočné výpady a dokázali jsme si vytvořit i více šancí než v minulém utkání. Naopak kritický musím být v situacích po ztrátách míčů na soupeřově polovině, protože z takových situací jsme dostali více než polovinu gólů, kdy mnozí hráči přestanou hrát, ale tady už je to otázka disciplíny, nasazení a ochotě se navzájem zastoupit a zároveň to vypovídá o nějaké týmovém duchu bez kterého se úspěch nedostaví.

Příští přípravný zápas proti Stachovicím bude sehrán v sobotu 10.3.2012 v 16:15 hodin.

• STUDÉNKA - PŘÍBOR 2:2 (0:1)

25.2.2012

Branky: 2. min 0:1, 55. min 0:2, 68. min Janíček 1:2, 85. min Burian 2:2
    Základní sestava: R. Vokáč - Stachovič, Mičkal, Závodný, Dresler - R. Burian, Korený, Cenkner, Kubačák - Žniva, R. Kováč.
    Postupně střídali: Kropáček, Janíček, Timko, Demel, Pesničák, Gurka a Jan Glaser (na zkoušku z Fulneku)

První přípravné utkání jsme odehráli na umělé trávě proti mužstvu Příbora, které se nachází v dolní polovině tabulky OP. My jsme nastoupili do utkání v novém rozestavení a taky s několika novými hráči. Soupeř už v první minutě nebezpečně vystřelil, ale Vokáč střelu k tyči s námahou vyškrábl. Za nedlouho soupeř již udeřil, po rozehraném přímém kopu z levé strany 0:1. Hráči Příbora si vážnější tlak v první půli již nevynutili, spíše se párkrát dostali k ohrožení naší brány po našich minelách. Náš tým se jen nesměle zastřeloval a tak asi největší šancí byla akce dvou nováčků, když přímý kop zakroutil v 32. minutě Glaser do soupeřovy šestnáctky a  krásný náběh a tvrdá hlavička Závodného mířila těsně vedle brány.

V 55. minutě posoudil rozhodčí zákrok Mičkala jako penaltový a soupeř šel do dvougólového vedení - 0:2. V 68. minutě zleva nacentroval Burian Janíčkovi přesně na hlavu a ten  ukázal, že na malém vápně je neomylný - 1:2. Od této chvíle jsme začali mít fyzicky navrch a rodily se i šance. Největší byla asi Cenknerova bomba, která se odrazila od břevna těsně před brankovou čáru. Zasloužené vyrovnání přišlo v 85. minutě, kdy se po rohu zapoměl na pravé straně Burian a krásnou technickou střelou nedal brankáři šanci - 2:2.

Jak první přípravu zhodnotil trenér Daniel Kula: Vzhledem v jaké fázi přípravy se nacházíme jsem z výkonem spokojený, výsledek není nyní na prvním místě a samozřejmě nás ještě čeká hodně práce, ale utkání splnilo účel a jsem rád, že se prostřídalo postupně všech 18 hráčů a máme tak možnost improvizovat a hledat optimální sestavu.