Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Rychlík P. 9
Burian S.  6
Cenkner P.  4
Terrich M. 3
Gurka D. 2
   

Kompletní tabulka střelcůDen s Baníčky ve Studénce 1. 9. 2018

Dsb_100

V sobotu 1. 9. 2018 se ve Studénce uskutečnil další ročník akce Den s Baníčky. Tento turnaj organizoval náš klub FOTBAL STUDÉNKA, společně se spolkem Baník Baníku a Chachaři.cz

Celkem čtyři skvěle připravená hřiště pro nakonec sedm týmů v kategorii s ročníky 2010 nebo mladší (Studénka, Baník Ostrava, Starý Jičín, Petřvald n. M., Suchdol n. O., Frýdlant n. O. a Klimkovice), výborné fotbalové počasí, šest dovednostních disciplín pro děti, dvě soutěže pro rodiče či diváky. To vše společně s výbornou atmosférou udělaly ze sobotního dopoledne fantastický zážitek i přesto, že nakonec nedorazila na turnaj žádná legenda Baníku Ostrava. Nehrálo se na výsledky, ale pro radost ze hry, dámy kopaly penalty a pánové házeli auty medicimbálem.

Každý z hráčů obdržel medaili, spoustu sladkých i věcných cen a ocenění obdrželi také vítězové v kategorii dospělých. Ohlédnutí za turnajem naleznete v této fotogalerii.   

 

Den s Baníčky ve Studénce 2. 9. 2017

Studenka_2

V sobotu 2.9.2017 se uskutečnil ve Studénce pod záštitou spolku Baník Baníku již druhý ročník fotbalové akce "Den s Baníčky", který byl zároveň součástí oslav 95. let založení FC Baník Ostrava.

Ve Studénce se představilo v miniturnaji celkem 8 týmů přípravek s ročníkem narození 2008 nebo mladší, a to domácí Studénka, Baník Ostrava, Odry, Fulnek, Příbor, Klimkovice, Vítkov a Frýdlant nad Ostravicí. Fotbal se tentokrát nehrál na výsledky, ale pro radost a utkal se v něm každý s každým. Mezi jednotlivými zápasy byly nachystány dovednostní disciplíny nejen pro hráče, ale také děti z řad fanoušků. Speciální dovednostní disciplíny byly připraveny i pro rodiče, pro maminky kopání penalt a pro tatínky autové vhazování "medicimbalem".

Vrcholem akce byla účast opravdových legend Baníku Ostrava, na kterou dorazil mistr ligy Aleš Neuwirth a super kanonýr Václav Daněk. Obě legendy rozdávaly ochotně autogramy a pózovaly před fotoaparáty přítomných fotografů.

Pro všechny týmy bylo nachystáno občerstvení a také spoustu cen, které věnoval spolek Baník Baníku, Chachaři.cz a domácí klub Fotbal Studénka. Ceny předávali týmům zástupci z řad členů Baník Baníku, kteří se také podíleli na celkové organizací této skvělé akce.

Fotogalerii je možné shlédnout ZDE

 

Den s Baníčky v Jistebníku 23. 4. 2016

V sobotu 23.4.2016 se v Jistebníku uskutečnil Fotbalový den s Baníčky, kterého se zúčastnil také náš tým mladší přípravky. K vidění bylo spoustu zajímavých zápasů během turnaje a také netradiční disciplíny v kopání penalt (maminky) či hod oštěpem (tatínkové).

Mp_fcb

Tato akce se konala pod patronací fotbalových legend Baníku Ostrava a na fotografii s našimi hráči jsou Aleš Neuwirth, Václav Svěrkoš, Martin Lukeš a Libor Radimec.

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů