Menu


Hrej taky FOTBAL

Příspěvky 2021

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Aktuálně ve Studénce

Navštivte náš

Najdete nás zde

Bleskovky

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Starší »

Pořadí v tabulkáchDen s Baníčky ve Studénce 1. 9. 2018

Dsb_100

V sobotu 1. 9. 2018 se ve Studénce uskutečnil další ročník akce Den s Baníčky. Tento turnaj organizoval náš klub FOTBAL STUDÉNKA, společně se spolkem Baník Baníku a Chachaři.cz

Celkem čtyři skvěle připravená hřiště pro nakonec sedm týmů v kategorii s ročníky 2010 nebo mladší (Studénka, Baník Ostrava, Starý Jičín, Petřvald n. M., Suchdol n. O., Frýdlant n. O. a Klimkovice), výborné fotbalové počasí, šest dovednostních disciplín pro děti, dvě soutěže pro rodiče či diváky. To vše společně s výbornou atmosférou udělaly ze sobotního dopoledne fantastický zážitek i přesto, že nakonec nedorazila na turnaj žádná legenda Baníku Ostrava. Nehrálo se na výsledky, ale pro radost ze hry, dámy kopaly penalty a pánové házeli auty medicimbálem.

Každý z hráčů obdržel medaili, spoustu sladkých i věcných cen a ocenění obdrželi také vítězové v kategorii dospělých. Ohlédnutí za turnajem naleznete v této fotogalerii.   

 

Den s Baníčky ve Studénce 2. 9. 2017

Studenka_2

V sobotu 2.9.2017 se uskutečnil ve Studénce pod záštitou spolku Baník Baníku již druhý ročník fotbalové akce "Den s Baníčky", který byl zároveň součástí oslav 95. let založení FC Baník Ostrava.

Ve Studénce se představilo v miniturnaji celkem 8 týmů přípravek s ročníkem narození 2008 nebo mladší, a to domácí Studénka, Baník Ostrava, Odry, Fulnek, Příbor, Klimkovice, Vítkov a Frýdlant nad Ostravicí. Fotbal se tentokrát nehrál na výsledky, ale pro radost a utkal se v něm každý s každým. Mezi jednotlivými zápasy byly nachystány dovednostní disciplíny nejen pro hráče, ale také děti z řad fanoušků. Speciální dovednostní disciplíny byly připraveny i pro rodiče, pro maminky kopání penalt a pro tatínky autové vhazování "medicimbalem".

Vrcholem akce byla účast opravdových legend Baníku Ostrava, na kterou dorazil mistr ligy Aleš Neuwirth a super kanonýr Václav Daněk. Obě legendy rozdávaly ochotně autogramy a pózovaly před fotoaparáty přítomných fotografů.

Pro všechny týmy bylo nachystáno občerstvení a také spoustu cen, které věnoval spolek Baník Baníku, Chachaři.cz a domácí klub Fotbal Studénka. Ceny předávali týmům zástupci z řad členů Baník Baníku, kteří se také podíleli na celkové organizací této skvělé akce.

Fotogalerii je možné shlédnout ZDE

 

Den s Baníčky v Jistebníku 23. 4. 2016

V sobotu 23.4.2016 se v Jistebníku uskutečnil Fotbalový den s Baníčky, kterého se zúčastnil také náš tým mladší přípravky. K vidění bylo spoustu zajímavých zápasů během turnaje a také netradiční disciplíny v kopání penalt (maminky) či hod oštěpem (tatínkové).

Mp_fcb

Tato akce se konala pod patronací fotbalových legend Baníku Ostrava a na fotografii s našimi hráči jsou Aleš Neuwirth, Václav Svěrkoš, Martin Lukeš a Libor Radimec.

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů