Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Muži bez letní přestávky

1.7.2020

Tréninky družstva mužů budu probíhat i během července, a to zatím každou středu od 17:00 hod. Více informací ZDE

Mladší přípravka hraje ve čtvrtek

8.6.2020

Mladší přípravka si 11.6. 2020 od 16:00 zahraje domácí přípravný zápas s Bílovcem, přijďte malé naděje podpořit

Žáci se v kraji neztratí!

3.6.2020

Výsledky u mladších žáků 1:7 a u starších žáků 7:1 napověděly trenérům, kde je potřeba přidat do další sezóny. Děkujeme všem rodičům a prarodičům za podporu a fandění našim žákům! 

Příprava žáků na kraj

31.5.2020

Zveme rodiče a přátele fotbalu na přípravné utkání mladších a starších žáků v 16:00 úterý 2.6.2020 na stadiónu ve Studénce, kdy si naši žáci vyzkoušejí přátelské utkání s účastníkem krajské soutěže Dolním Benešovem. Přijďte nás povzbudit!

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní) 

« Novější | Starší »

Pořadí v tabulkáchDen s Baníčky ve Studénce 1. 9. 2018

Dsb_100

V sobotu 1. 9. 2018 se ve Studénce uskutečnil další ročník akce Den s Baníčky. Tento turnaj organizoval náš klub FOTBAL STUDÉNKA, společně se spolkem Baník Baníku a Chachaři.cz

Celkem čtyři skvěle připravená hřiště pro nakonec sedm týmů v kategorii s ročníky 2010 nebo mladší (Studénka, Baník Ostrava, Starý Jičín, Petřvald n. M., Suchdol n. O., Frýdlant n. O. a Klimkovice), výborné fotbalové počasí, šest dovednostních disciplín pro děti, dvě soutěže pro rodiče či diváky. To vše společně s výbornou atmosférou udělaly ze sobotního dopoledne fantastický zážitek i přesto, že nakonec nedorazila na turnaj žádná legenda Baníku Ostrava. Nehrálo se na výsledky, ale pro radost ze hry, dámy kopaly penalty a pánové házeli auty medicimbálem.

Každý z hráčů obdržel medaili, spoustu sladkých i věcných cen a ocenění obdrželi také vítězové v kategorii dospělých. Ohlédnutí za turnajem naleznete v této fotogalerii.   

 

Den s Baníčky ve Studénce 2. 9. 2017

Studenka_2

V sobotu 2.9.2017 se uskutečnil ve Studénce pod záštitou spolku Baník Baníku již druhý ročník fotbalové akce "Den s Baníčky", který byl zároveň součástí oslav 95. let založení FC Baník Ostrava.

Ve Studénce se představilo v miniturnaji celkem 8 týmů přípravek s ročníkem narození 2008 nebo mladší, a to domácí Studénka, Baník Ostrava, Odry, Fulnek, Příbor, Klimkovice, Vítkov a Frýdlant nad Ostravicí. Fotbal se tentokrát nehrál na výsledky, ale pro radost a utkal se v něm každý s každým. Mezi jednotlivými zápasy byly nachystány dovednostní disciplíny nejen pro hráče, ale také děti z řad fanoušků. Speciální dovednostní disciplíny byly připraveny i pro rodiče, pro maminky kopání penalt a pro tatínky autové vhazování "medicimbalem".

Vrcholem akce byla účast opravdových legend Baníku Ostrava, na kterou dorazil mistr ligy Aleš Neuwirth a super kanonýr Václav Daněk. Obě legendy rozdávaly ochotně autogramy a pózovaly před fotoaparáty přítomných fotografů.

Pro všechny týmy bylo nachystáno občerstvení a také spoustu cen, které věnoval spolek Baník Baníku, Chachaři.cz a domácí klub Fotbal Studénka. Ceny předávali týmům zástupci z řad členů Baník Baníku, kteří se také podíleli na celkové organizací této skvělé akce.

Fotogalerii je možné shlédnout ZDE

 

Den s Baníčky v Jistebníku 23. 4. 2016

V sobotu 23.4.2016 se v Jistebníku uskutečnil Fotbalový den s Baníčky, kterého se zúčastnil také náš tým mladší přípravky. K vidění bylo spoustu zajímavých zápasů během turnaje a také netradiční disciplíny v kopání penalt (maminky) či hod oštěpem (tatínkové).

Mp_fcb

Tato akce se konala pod patronací fotbalových legend Baníku Ostrava a na fotografii s našimi hráči jsou Aleš Neuwirth, Václav Svěrkoš, Martin Lukeš a Libor Radimec.

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů