Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Rychlík P. 9
Burian S.  6
Cenkner P.  4
Terrich M. 3
Gurka D. 2
   

Kompletní tabulka střelců43. ročník - 7. 8. 2010

Žákovský turnaj vyhrál Frýdek-Místek

V sobotu 7. 8. 2010 se konal v pořadí již 43. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 18. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Na turnaj sice nedorazil obhájce loňského prvenství SK Hranice, přesto měl turnaj velmi kvalitní obsazení. Krom domácího týmu ze Studénky, se divákům představil i Baník Ostrava, Vítkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Frenštát, Třinec a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl pro žáky ročníku narození 1996 nebo mladší a zápasy se hrály na 1 x 30 minut bez přestávky. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Vítkovice a Baník Ostrava. V této skupině jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:1, domácí Studénku rozstříleli 9:0 a Vítkovice 4:0. Druhé místo ve skupině obsadili fotbalisté Vítkovic, třetí skončila Studénka a bez bodu na čtvrtém místě Stará Bystrica.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti ve Velkých Albrechticích, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. V této skupině při pohledu na tabulku jednoznačně dominovali hráči Hlučína, kteří vyhráli všechny zápasy s celkovým skóre 12:0. Druhé místo obsadili kluci Frýdku-Místku, třetí byl Třinec a čtvrtí hráči Frenštátu.

Po obědě se přesunuli týmy z Velkých Albrechtic do Studénky a zde se hráli všechny zápasy o umístění. Nejprve nastoupili v prvním semifinále vítěz skupiny „A“ Baník a druhý tým skupiny „B“ Frýdek-Místek. V tomto zápase tahali za kratší konec jak dle výsledku, tak i dle předvedené hry doposud suverénní hráči Baníku a podlehli Frýdku-Místku 0:1. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Frenštát a Stará Bystrica. I když oba týmy předváděli pěkný fotbal, z vítězství 6:2 se radovali hráči Staré Bystrice. Následně do druhého semifinále nastoupil suverén skupiny „B“ Hlučín proti Vítkovicím. Tento dule přinesl zajímavý a hodně vyrovnaný zápas, kde o druhém finalistovi po remíze 1:1 rozhodl až penaltový rozstřel. Přesnější mušku měli kluci z Hlučína a stali se tak druhým finalistou turnaje. V dalším zápase nastoupili v souboji o 5. místo domácí Studénka a Třinec. Zápas velmi dobře takticky hrající Studénka zvládla 2:0 a na turnaji obsadila konečné páté místo.

Poslední dva duely nabídly divákům, kterých se letos sešlo na turnaji hodně, reprízy zápasů ve skupinách. Nejprve Baník smetl i podruhé v turnaji Vítkovice 8:0, a to v souboji o 3. místo a následně chtěl Frýdek-Místek vrátit Hlučínu dopolední porážku. Zápas byl velmi vyrovnaný a o výsledku rozhodl stejně jako dopoledne ve Velkých Albrechticích jediný gól. Ten vstřelili hráči Frýdku-Místku, no a po vyloučení brankáře Hlučína za faul mimo velké vápno si výsledek zkušeně pohlídali. Frýdek-Místek se tedy stal vítězem 43. ročníku žákovského turnaje ve Studénce a navázal na tomto turnaji na vítězství z roku 2006. Gratulujeme.

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře si odvezl Kryštof Kazbunda z Hlučína, nejlepším hráčem turnaje byl Hung LeDinh z Frýdku-Místku a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel Lukáš Sadílek z Baníku Ostrava.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů