Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Muži bez letní přestávky

1.7.2020

Tréninky družstva mužů budu probíhat i během července, a to zatím každou středu od 17:00 hod. Více informací ZDE

Mladší přípravka hraje ve čtvrtek

8.6.2020

Mladší přípravka si 11.6. 2020 od 16:00 zahraje domácí přípravný zápas s Bílovcem, přijďte malé naděje podpořit

Žáci se v kraji neztratí!

3.6.2020

Výsledky u mladších žáků 1:7 a u starších žáků 7:1 napověděly trenérům, kde je potřeba přidat do další sezóny. Děkujeme všem rodičům a prarodičům za podporu a fandění našim žákům! 

Příprava žáků na kraj

31.5.2020

Zveme rodiče a přátele fotbalu na přípravné utkání mladších a starších žáků v 16:00 úterý 2.6.2020 na stadiónu ve Studénce, kdy si naši žáci vyzkoušejí přátelské utkání s účastníkem krajské soutěže Dolním Benešovem. Přijďte nás povzbudit!

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní) 

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9
   

Kompletní tabulka střelců43. ročník - 7. 8. 2010

Žákovský turnaj vyhrál Frýdek-Místek

V sobotu 7. 8. 2010 se konal v pořadí již 43. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 18. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Na turnaj sice nedorazil obhájce loňského prvenství SK Hranice, přesto měl turnaj velmi kvalitní obsazení. Krom domácího týmu ze Studénky, se divákům představil i Baník Ostrava, Vítkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Frenštát, Třinec a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl pro žáky ročníku narození 1996 nebo mladší a zápasy se hrály na 1 x 30 minut bez přestávky. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Vítkovice a Baník Ostrava. V této skupině jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:1, domácí Studénku rozstříleli 9:0 a Vítkovice 4:0. Druhé místo ve skupině obsadili fotbalisté Vítkovic, třetí skončila Studénka a bez bodu na čtvrtém místě Stará Bystrica.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti ve Velkých Albrechticích, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. V této skupině při pohledu na tabulku jednoznačně dominovali hráči Hlučína, kteří vyhráli všechny zápasy s celkovým skóre 12:0. Druhé místo obsadili kluci Frýdku-Místku, třetí byl Třinec a čtvrtí hráči Frenštátu.

Po obědě se přesunuli týmy z Velkých Albrechtic do Studénky a zde se hráli všechny zápasy o umístění. Nejprve nastoupili v prvním semifinále vítěz skupiny „A“ Baník a druhý tým skupiny „B“ Frýdek-Místek. V tomto zápase tahali za kratší konec jak dle výsledku, tak i dle předvedené hry doposud suverénní hráči Baníku a podlehli Frýdku-Místku 0:1. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Frenštát a Stará Bystrica. I když oba týmy předváděli pěkný fotbal, z vítězství 6:2 se radovali hráči Staré Bystrice. Následně do druhého semifinále nastoupil suverén skupiny „B“ Hlučín proti Vítkovicím. Tento dule přinesl zajímavý a hodně vyrovnaný zápas, kde o druhém finalistovi po remíze 1:1 rozhodl až penaltový rozstřel. Přesnější mušku měli kluci z Hlučína a stali se tak druhým finalistou turnaje. V dalším zápase nastoupili v souboji o 5. místo domácí Studénka a Třinec. Zápas velmi dobře takticky hrající Studénka zvládla 2:0 a na turnaji obsadila konečné páté místo.

Poslední dva duely nabídly divákům, kterých se letos sešlo na turnaji hodně, reprízy zápasů ve skupinách. Nejprve Baník smetl i podruhé v turnaji Vítkovice 8:0, a to v souboji o 3. místo a následně chtěl Frýdek-Místek vrátit Hlučínu dopolední porážku. Zápas byl velmi vyrovnaný a o výsledku rozhodl stejně jako dopoledne ve Velkých Albrechticích jediný gól. Ten vstřelili hráči Frýdku-Místku, no a po vyloučení brankáře Hlučína za faul mimo velké vápno si výsledek zkušeně pohlídali. Frýdek-Místek se tedy stal vítězem 43. ročníku žákovského turnaje ve Studénce a navázal na tomto turnaji na vítězství z roku 2006. Gratulujeme.

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře si odvezl Kryštof Kazbunda z Hlučína, nejlepším hráčem turnaje byl Hung LeDinh z Frýdku-Místku a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel Lukáš Sadílek z Baníku Ostrava.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů