Menu


Hrej taky FOTBAL

Příspěvky 2021

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Aktuálně ve Studénce

Navštivte náš

Najdete nás zde

Bleskovky

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Starší »

Pořadí v tabulkách43. ročník - 7. 8. 2010

Žákovský turnaj vyhrál Frýdek-Místek

V sobotu 7. 8. 2010 se konal v pořadí již 43. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 18. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Na turnaj sice nedorazil obhájce loňského prvenství SK Hranice, přesto měl turnaj velmi kvalitní obsazení. Krom domácího týmu ze Studénky, se divákům představil i Baník Ostrava, Vítkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Frenštát, Třinec a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl pro žáky ročníku narození 1996 nebo mladší a zápasy se hrály na 1 x 30 minut bez přestávky. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Vítkovice a Baník Ostrava. V této skupině jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:1, domácí Studénku rozstříleli 9:0 a Vítkovice 4:0. Druhé místo ve skupině obsadili fotbalisté Vítkovic, třetí skončila Studénka a bez bodu na čtvrtém místě Stará Bystrica.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti ve Velkých Albrechticích, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. V této skupině při pohledu na tabulku jednoznačně dominovali hráči Hlučína, kteří vyhráli všechny zápasy s celkovým skóre 12:0. Druhé místo obsadili kluci Frýdku-Místku, třetí byl Třinec a čtvrtí hráči Frenštátu.

Po obědě se přesunuli týmy z Velkých Albrechtic do Studénky a zde se hráli všechny zápasy o umístění. Nejprve nastoupili v prvním semifinále vítěz skupiny „A“ Baník a druhý tým skupiny „B“ Frýdek-Místek. V tomto zápase tahali za kratší konec jak dle výsledku, tak i dle předvedené hry doposud suverénní hráči Baníku a podlehli Frýdku-Místku 0:1. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Frenštát a Stará Bystrica. I když oba týmy předváděli pěkný fotbal, z vítězství 6:2 se radovali hráči Staré Bystrice. Následně do druhého semifinále nastoupil suverén skupiny „B“ Hlučín proti Vítkovicím. Tento dule přinesl zajímavý a hodně vyrovnaný zápas, kde o druhém finalistovi po remíze 1:1 rozhodl až penaltový rozstřel. Přesnější mušku měli kluci z Hlučína a stali se tak druhým finalistou turnaje. V dalším zápase nastoupili v souboji o 5. místo domácí Studénka a Třinec. Zápas velmi dobře takticky hrající Studénka zvládla 2:0 a na turnaji obsadila konečné páté místo.

Poslední dva duely nabídly divákům, kterých se letos sešlo na turnaji hodně, reprízy zápasů ve skupinách. Nejprve Baník smetl i podruhé v turnaji Vítkovice 8:0, a to v souboji o 3. místo a následně chtěl Frýdek-Místek vrátit Hlučínu dopolední porážku. Zápas byl velmi vyrovnaný a o výsledku rozhodl stejně jako dopoledne ve Velkých Albrechticích jediný gól. Ten vstřelili hráči Frýdku-Místku, no a po vyloučení brankáře Hlučína za faul mimo velké vápno si výsledek zkušeně pohlídali. Frýdek-Místek se tedy stal vítězem 43. ročníku žákovského turnaje ve Studénce a navázal na tomto turnaji na vítězství z roku 2006. Gratulujeme.

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře si odvezl Kryštof Kazbunda z Hlučína, nejlepším hráčem turnaje byl Hung LeDinh z Frýdku-Místku a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel Lukáš Sadílek z Baníku Ostrava.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů