Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní) 

Napodruhé porážka

9.2.2020

V dnešním přípravném zápase po čtyřdenním soustředění, podlehli muži týmu Mořkova 2:3 (góly Perůtka, vlastní).

Napoprvé vítězně

2.2.2020

Dnešní úvodní přípravný zápas muži zvládli a díky dvěma brankám Slavíka a jedné Rychlíka, porazili Bartošovice 3:1

Příprava mužů

5.1.2020

Termíny přípravných zápasů našich můžů na umělé trávě v Bílovci

02.02. 14:00 Bartošovice

09.02. 14:00 Mořkov

23.02. 14:00 Velká Polom

01.03. 10:00 Budišov n. B.

14.03. 10:30 Moravský Beroun (hřiště v Jakubčovicích)

Rekord překonán

29.12.2019

Fbbbe139-98a5-4af0-8b25-ab32018ecc13

Dnešního již 10. ročníku výšlapu na Velký Javorník se zúčastnilo rekordních 44 účastníků. Fotogalerie je k vidění ZDE 

« Novější | Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Švagera M. 1
Farny V.  1
    
   
   
   

Kompletní tabulka střelců43. ročník - 7. 8. 2010

Žákovský turnaj vyhrál Frýdek-Místek

V sobotu 7. 8. 2010 se konal v pořadí již 43. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 18. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Na turnaj sice nedorazil obhájce loňského prvenství SK Hranice, přesto měl turnaj velmi kvalitní obsazení. Krom domácího týmu ze Studénky, se divákům představil i Baník Ostrava, Vítkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Frenštát, Třinec a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl pro žáky ročníku narození 1996 nebo mladší a zápasy se hrály na 1 x 30 minut bez přestávky. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Vítkovice a Baník Ostrava. V této skupině jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:1, domácí Studénku rozstříleli 9:0 a Vítkovice 4:0. Druhé místo ve skupině obsadili fotbalisté Vítkovic, třetí skončila Studénka a bez bodu na čtvrtém místě Stará Bystrica.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti ve Velkých Albrechticích, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. V této skupině při pohledu na tabulku jednoznačně dominovali hráči Hlučína, kteří vyhráli všechny zápasy s celkovým skóre 12:0. Druhé místo obsadili kluci Frýdku-Místku, třetí byl Třinec a čtvrtí hráči Frenštátu.

Po obědě se přesunuli týmy z Velkých Albrechtic do Studénky a zde se hráli všechny zápasy o umístění. Nejprve nastoupili v prvním semifinále vítěz skupiny „A“ Baník a druhý tým skupiny „B“ Frýdek-Místek. V tomto zápase tahali za kratší konec jak dle výsledku, tak i dle předvedené hry doposud suverénní hráči Baníku a podlehli Frýdku-Místku 0:1. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Frenštát a Stará Bystrica. I když oba týmy předváděli pěkný fotbal, z vítězství 6:2 se radovali hráči Staré Bystrice. Následně do druhého semifinále nastoupil suverén skupiny „B“ Hlučín proti Vítkovicím. Tento dule přinesl zajímavý a hodně vyrovnaný zápas, kde o druhém finalistovi po remíze 1:1 rozhodl až penaltový rozstřel. Přesnější mušku měli kluci z Hlučína a stali se tak druhým finalistou turnaje. V dalším zápase nastoupili v souboji o 5. místo domácí Studénka a Třinec. Zápas velmi dobře takticky hrající Studénka zvládla 2:0 a na turnaji obsadila konečné páté místo.

Poslední dva duely nabídly divákům, kterých se letos sešlo na turnaji hodně, reprízy zápasů ve skupinách. Nejprve Baník smetl i podruhé v turnaji Vítkovice 8:0, a to v souboji o 3. místo a následně chtěl Frýdek-Místek vrátit Hlučínu dopolední porážku. Zápas byl velmi vyrovnaný a o výsledku rozhodl stejně jako dopoledne ve Velkých Albrechticích jediný gól. Ten vstřelili hráči Frýdku-Místku, no a po vyloučení brankáře Hlučína za faul mimo velké vápno si výsledek zkušeně pohlídali. Frýdek-Místek se tedy stal vítězem 43. ročníku žákovského turnaje ve Studénce a navázal na tomto turnaji na vítězství z roku 2006. Gratulujeme.

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře si odvezl Kryštof Kazbunda z Hlučína, nejlepším hráčem turnaje byl Hung LeDinh z Frýdku-Místku a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel Lukáš Sadílek z Baníku Ostrava.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů