Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní) 

Napodruhé porážka

9.2.2020

V dnešním přípravném zápase po čtyřdenním soustředění, podlehli muži týmu Mořkova 2:3 (góly Perůtka, vlastní).

Napoprvé vítězně

2.2.2020

Dnešní úvodní přípravný zápas muži zvládli a díky dvěma brankám Slavíka a jedné Rychlíka, porazili Bartošovice 3:1

Příprava mužů

5.1.2020

Termíny přípravných zápasů našich můžů na umělé trávě v Bílovci

02.02. 14:00 Bartošovice

09.02. 14:00 Mořkov

23.02. 14:00 Velká Polom

01.03. 10:00 Budišov n. B.

14.03. 10:30 Moravský Beroun (hřiště v Jakubčovicích)

Rekord překonán

29.12.2019

Fbbbe139-98a5-4af0-8b25-ab32018ecc13

Dnešního již 10. ročníku výšlapu na Velký Javorník se zúčastnilo rekordních 44 účastníků. Fotogalerie je k vidění ZDE 

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9
   

Kompletní tabulka střelcůŽákovský turnaj 2011

Letošní turnaj ovládnul Baník Ostrava

V sobotu 6. 8. 2011 se na hřišti ve Studénce a v Nové Horce, konal v pořadí již 44. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 19. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji obhajovali kluci z Frýdku-Místku a krom obhájce a domácí Studénky, se na turnaji představil i Baník Ostrava, Vítkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Bílovec, Třinec a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl pro žáky ročníku narození 1997 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohli nastoupit i hráči ročníku 1996 a zápasy se hrály na 2 x 17 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Třinec a Baník Ostrava. V této skupině jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:0, domácí Studénku 6:0 a Třinec 3:0. Druhé místo ve skupině obsadili fotbalisté Staré Bystrice, třetí skončil Třinec a bez bodu na čtvrtém místě Studénka.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Nové Horce, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. Tuto skupinu ovládl Hlučín, druhé místo obsadili kluci Frýdku-Místku, třetí byly Vítkovice a čtvrté místo obsadil Bílovec.

Po obědě se přesunuli týmy z Nové Horky do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil Baník a obhájce prvenství Frýdek-Místek. V zápase jednoznačně kralovali hráči Baníku a postoupili do finále. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Studénka a Bílovec. Toto malé okresní derby zvládli lépe kluci Bílovce. Následně do druhého semifinále nastoupil vítěz skupiny „B“ Hlučín proti Staré Bystrici. Tento dule přinesl zajímavý a hodně vyrovnaný zápas, ve kterém dlouho vedli hráči Hlučína, ale soupeř v poslední minutě vyrovnal a rozhodovat musel až penaltový rozstřel. Přesnější mušku měli kluci ze Slovenska a stali se tak druhým finalistou turnaje. V dalším zápase nastoupili v souboji o 5. místo hráči Vítkovice a Třince. Zápas velmi dobře takticky hrající Vítkovice vyhráli 2:0 a na turnaji obsadili konečné páté místo.

Poslední dva duely měly nabídnout divákům, kterých se letos sešlo na turnaji poměrně hodně, reprízy zápasů ve skupinách. V souboji o 3. místo měli nastoupit kluci Frýdku-Místku proti Hlučínu. Bohužel celek Hlučínu, přesněji jeho trenéři nezvládli semifinálovou porážku a po úvodním hvizdu opustili hrací plochu a odmítli zápas sehrát. Tímto dle pořadatelů turnaje a také několika trenérů z jiných družstev znevážili dobré jméno žákovského turnaje a zápas prohráli kontumačně. Třetí místo tedy bez boje získali kluci Frýdku-Místku. Smutné na tomto bohužel je, že samotní hráči Hlučína chtěli zápas sehrát, ale chování a příkazy trenéra nakonec rozhodly.

Finále turnaje se tedy odehrálo o něco dříve než bylo původně plánováno a nastoupil v něm Baník Ostrava proti Staré Bystrici. Zápas podobně jako dopoledne ve skupině ovládnul Baník a mohl se znovu po čtyřech letech radovat z vítězství. Gratulujeme.

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal po několika vydařených zákrocích během turnaje domácí mladý brankář Jaroslav Plačka ze Studénky, nejlepším hráčem turnaje byl Ondřej Šašinka z Baníku Ostrava a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel Roman Holiš také z Baníku Ostrava.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, Ivanu Urbánkovi za organizaci soutěží pro děti, sponzorům, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů