Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Rychlík P. 9
Burian S.  6
Cenkner P.  4
Terrich M. 3
Gurka D. 2
   

Kompletní tabulka střelcůŽákovský turnaj 2011

Letošní turnaj ovládnul Baník Ostrava

V sobotu 6. 8. 2011 se na hřišti ve Studénce a v Nové Horce, konal v pořadí již 44. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 19. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji obhajovali kluci z Frýdku-Místku a krom obhájce a domácí Studénky, se na turnaji představil i Baník Ostrava, Vítkovice, Hlučín, Frýdek-Místek, Bílovec, Třinec a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl pro žáky ročníku narození 1997 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohli nastoupit i hráči ročníku 1996 a zápasy se hrály na 2 x 17 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Třinec a Baník Ostrava. V této skupině jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:0, domácí Studénku 6:0 a Třinec 3:0. Druhé místo ve skupině obsadili fotbalisté Staré Bystrice, třetí skončil Třinec a bez bodu na čtvrtém místě Studénka.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Nové Horce, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. Tuto skupinu ovládl Hlučín, druhé místo obsadili kluci Frýdku-Místku, třetí byly Vítkovice a čtvrté místo obsadil Bílovec.

Po obědě se přesunuli týmy z Nové Horky do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil Baník a obhájce prvenství Frýdek-Místek. V zápase jednoznačně kralovali hráči Baníku a postoupili do finále. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Studénka a Bílovec. Toto malé okresní derby zvládli lépe kluci Bílovce. Následně do druhého semifinále nastoupil vítěz skupiny „B“ Hlučín proti Staré Bystrici. Tento dule přinesl zajímavý a hodně vyrovnaný zápas, ve kterém dlouho vedli hráči Hlučína, ale soupeř v poslední minutě vyrovnal a rozhodovat musel až penaltový rozstřel. Přesnější mušku měli kluci ze Slovenska a stali se tak druhým finalistou turnaje. V dalším zápase nastoupili v souboji o 5. místo hráči Vítkovice a Třince. Zápas velmi dobře takticky hrající Vítkovice vyhráli 2:0 a na turnaji obsadili konečné páté místo.

Poslední dva duely měly nabídnout divákům, kterých se letos sešlo na turnaji poměrně hodně, reprízy zápasů ve skupinách. V souboji o 3. místo měli nastoupit kluci Frýdku-Místku proti Hlučínu. Bohužel celek Hlučínu, přesněji jeho trenéři nezvládli semifinálovou porážku a po úvodním hvizdu opustili hrací plochu a odmítli zápas sehrát. Tímto dle pořadatelů turnaje a také několika trenérů z jiných družstev znevážili dobré jméno žákovského turnaje a zápas prohráli kontumačně. Třetí místo tedy bez boje získali kluci Frýdku-Místku. Smutné na tomto bohužel je, že samotní hráči Hlučína chtěli zápas sehrát, ale chování a příkazy trenéra nakonec rozhodly.

Finále turnaje se tedy odehrálo o něco dříve než bylo původně plánováno a nastoupil v něm Baník Ostrava proti Staré Bystrici. Zápas podobně jako dopoledne ve skupině ovládnul Baník a mohl se znovu po čtyřech letech radovat z vítězství. Gratulujeme.

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal po několika vydařených zákrocích během turnaje domácí mladý brankář Jaroslav Plačka ze Studénky, nejlepším hráčem turnaje byl Ondřej Šašinka z Baníku Ostrava a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel Roman Holiš také z Baníku Ostrava.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, Ivanu Urbánkovi za organizaci soutěží pro děti, sponzorům, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů