Menu


Hrej taky FOTBAL

Příspěvky 2021

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Aktuálně ve Studénce

Navštivte náš

Najdete nás zde

Bleskovky

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Starší »

Pořadí v tabulkách



Žákovský turnaj 2011 - výsledky

Skupina A - areál TJ MSV Studénka

Studénka - Třinec 0:4
Baník - Třinec 3:0
Stará Bystrica - Baník 0:3
Třinec - Stará Bystrica 1:4
Baník - Studénka 6:0
Stará Bystrica - Studénka 3:0

Tabulka sk. A skóre body
1. Baník Ostrava 12:0 9
2. Stará Bystrica 7:4 6
3. Třinec 5:7 3
4. Studénka 0:13 0

Skupina B - hřiště SK Statek Nová Horka

Vítkovice - Hlučín 1:2
Frýdek Místek - Hlučín 0:0
Bílovec - Frýdek Místek 0:2
Bílovec - Vítkovice 0:2
Vítkovice - Frýdek Místek 0:0
Bílovec - Hlučín 0:2

Tabulka sk. B skóre body
1. Hlučín 4:1 7
2. Frýdek Místek 2:0 5
3. Vítkovice 3:2 4
4. Bílovec 0:6 0

Zápasy o umístění - areál TJ MSV Studénka

semifinále 1 Baník - Frýdek Místek 4:1
o 7. místo Studénka - Bílovec 0:3
semifinále 2 Hlučín - Stará Bystrica 1:2 pen
o 5. místo Vítkovice - Třinec 3:0
o 3. místo Frýdek Místek - Hlučín 3:0 kont.
FINÁLE Baník - Stará Bystrica 5:0

Nejlepší brankář > Jaroslav Plačka - Studénka

Nejlepší hráč > Ondřej Šašinka - Baník Ostrava

Nejlepší střelec > Roman Holiš - Baník Ostrava

Konečné pořadí turnaje

1. FC BANÍK OSTRAVA

2. FK STARÁ BYSTRICA

3. MFK FRÝDEK-MÍSTEK

4. FC HLUČÍN

5. FC VÍTKOVICE

6. FOTBAL TŘINEC

7. ŠSK IR PROGRES BÍLOVEC

8. FOTBAL STUDÉNKA

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů