Menu


Hrej taky FOTBAL

Příspěvky 2021

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Aktuálně ve Studénce

Navštivte náš

Najdete nás zde

Bleskovky

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Starší »

Pořadí v tabulkáchŽákovský turnaj 2012

Jubilejní ročník vyhrál Frýdek-Místek

V sobotu 4. 8. 2011 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal jubilejní v pořadí již 45. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 20. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji obhajovali žáci Baníku Ostrava a krom obhájce či domácí Studénky, se na turnaji představil i Vratimov, Hranice, Budišov nad Budišovkou, Frýdek-Místek, Orlová-Lutyně a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 1998 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohli nastoupit i hráči ročníku 1997 a zápasy ve skupině se hrály na 2 x 16 minut, zápasy o umístění pak 2 x 18 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění. Na turnaji byl také představen zbrusu nový pohár pro vítěze, který nese jména všech dosavadních vítězů.

Putovní pohár

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Vratimov a Baník Ostrava. V této skupině, mj. i pod dozorem sportovního manažera Baníku Ostrava Radka Slončíka, jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:0, domácí Studénku 1:0 a Vratimov 5:0. Druhé místo ve skupině obsadili domácí fotbalisté a po několika letech postoupili do semifinále. Třetí skončili žáci Staré Bystrice a na čtvrtém místě Vratimov.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. Tuto skupinu ovládl Frýdek-Místek, druhé místo obsadili kluci z Hranic, třetí byl Budišov nad Budišovkou a čtvrté místo obsadila Orlová-Lutyně.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil obhájce prvenství Baník Ostrava a Hranice. V těsném souboji rozhodl o postupu Baníku do finále jedinný gól. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Vratimov a Orlová. Tento zápas lépe zvládli kluci z Vratimova a po výhře 2:0 obsadili sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil vítěz skupiny „B“ Frýdek-Místek proti domácí Studénce. V tomto zápase již ale byl znát výkonnostní rozdíl mezi oběma soupeři a Frýdek-Místek vyhrál 3:0. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli hráči Budišova a Staré Bystrice. V zápase se vedení střídaly na obě strany a po základní době skončil zápas remízou 3:3 a následoval penaltový rozstřel. V něm udrželi pevnější nervi přátelé ze Slovenska a na Budišov zůstalo šesté místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily druhé týmy ze základních skupin, domácí Studénka a Hranice. V tomto souboji byl znát na domácích úbytek sil a zkušeně hrající Hranice díky výhře 2:0 získaly v turnaji bronzové medaile. Domácí obsadili sice nepopulární čtvrté místo, ovšem s jejich výkony byli trenéři i diváci spokojeni.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva poslední vítěze žákovského turnaje, obhájce prvenství Baník Ostrava a Frýdek-Místek. Ačkoli Baník přivezl na turnaj kluky ročníku 1999, hrál se ve finále pěkný a vyrovnaný zápas. V něm ale nakonec byl úspěšnější tým Frýdku-Místku a po zásluze vyhrál letošní turnaj. Gratulujeme.

MFK FRÝDEK MÍSTEK

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal mladý brankář Jan Tichý z Baníku Ostrava, nejlepším hráčem turnaje byla zvolena Alena Šuranská z Budišova nad Budišovkou a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel za 6 vstřelených gólů Marek Janša z Frýdku Místku.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, všem sponzorům za podporu turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům a bratrovi Oldřicha Halusky, jehož 20. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů a sladkých cen pro všechna družstva.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů