Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Rychlík P. 9
Burian S.  6
Cenkner P.  4
Terrich M. 3
Gurka D. 2
   

Kompletní tabulka střelcůŽákovský turnaj 2012

Jubilejní ročník vyhrál Frýdek-Místek

V sobotu 4. 8. 2011 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal jubilejní v pořadí již 45. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 20. ročníkem Memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji obhajovali žáci Baníku Ostrava a krom obhájce či domácí Studénky, se na turnaji představil i Vratimov, Hranice, Budišov nad Budišovkou, Frýdek-Místek, Orlová-Lutyně a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 1998 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohli nastoupit i hráči ročníku 1997 a zápasy ve skupině se hrály na 2 x 16 minut, zápasy o umístění pak 2 x 18 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění. Na turnaji byl také představen zbrusu nový pohár pro vítěze, který nese jména všech dosavadních vítězů.

Putovní pohár

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Vratimov a Baník Ostrava. V této skupině, mj. i pod dozorem sportovního manažera Baníku Ostrava Radka Slončíka, jednoznačně kralovali hráči Baníku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 3:0, domácí Studénku 1:0 a Vratimov 5:0. Druhé místo ve skupině obsadili domácí fotbalisté a po několika letech postoupili do semifinále. Třetí skončili žáci Staré Bystrice a na čtvrtém místě Vratimov.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. Tuto skupinu ovládl Frýdek-Místek, druhé místo obsadili kluci z Hranic, třetí byl Budišov nad Budišovkou a čtvrté místo obsadila Orlová-Lutyně.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil obhájce prvenství Baník Ostrava a Hranice. V těsném souboji rozhodl o postupu Baníku do finále jedinný gól. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Vratimov a Orlová. Tento zápas lépe zvládli kluci z Vratimova a po výhře 2:0 obsadili sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil vítěz skupiny „B“ Frýdek-Místek proti domácí Studénce. V tomto zápase již ale byl znát výkonnostní rozdíl mezi oběma soupeři a Frýdek-Místek vyhrál 3:0. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli hráči Budišova a Staré Bystrice. V zápase se vedení střídaly na obě strany a po základní době skončil zápas remízou 3:3 a následoval penaltový rozstřel. V něm udrželi pevnější nervi přátelé ze Slovenska a na Budišov zůstalo šesté místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily druhé týmy ze základních skupin, domácí Studénka a Hranice. V tomto souboji byl znát na domácích úbytek sil a zkušeně hrající Hranice díky výhře 2:0 získaly v turnaji bronzové medaile. Domácí obsadili sice nepopulární čtvrté místo, ovšem s jejich výkony byli trenéři i diváci spokojeni.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva poslední vítěze žákovského turnaje, obhájce prvenství Baník Ostrava a Frýdek-Místek. Ačkoli Baník přivezl na turnaj kluky ročníku 1999, hrál se ve finále pěkný a vyrovnaný zápas. V něm ale nakonec byl úspěšnější tým Frýdku-Místku a po zásluze vyhrál letošní turnaj. Gratulujeme.

MFK FRÝDEK MÍSTEK

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal mladý brankář Jan Tichý z Baníku Ostrava, nejlepším hráčem turnaje byla zvolena Alena Šuranská z Budišova nad Budišovkou a trofej pro nejlepšího střelce turnaje obdržel za 6 vstřelených gólů Marek Janša z Frýdku Místku.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje podíleli, všem sponzorům za podporu turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům a bratrovi Oldřicha Halusky, jehož 20. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů a sladkých cen pro všechna družstva.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů