Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní) 

Napodruhé porážka

9.2.2020

V dnešním přípravném zápase po čtyřdenním soustředění, podlehli muži týmu Mořkova 2:3 (góly Perůtka, vlastní).

Napoprvé vítězně

2.2.2020

Dnešní úvodní přípravný zápas muži zvládli a díky dvěma brankám Slavíka a jedné Rychlíka, porazili Bartošovice 3:1

Příprava mužů

5.1.2020

Termíny přípravných zápasů našich můžů na umělé trávě v Bílovci

02.02. 14:00 Bartošovice

09.02. 14:00 Mořkov

23.02. 14:00 Velká Polom

01.03. 10:00 Budišov n. B.

14.03. 10:30 Moravský Beroun (hřiště v Jakubčovicích)

Rekord překonán

29.12.2019

Fbbbe139-98a5-4af0-8b25-ab32018ecc13

Dnešního již 10. ročníku výšlapu na Velký Javorník se zúčastnilo rekordních 44 účastníků. Fotogalerie je k vidění ZDE 

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9
   

Kompletní tabulka střelců



Kompletní výsledky turnaje - 4.8.2012

Skupina A - hřiště Studénka        
Studénka - Vratimov 3:1 branky: Slavík, Bejdák, Štábla
Baník - Stará Bystrica 3:0      
Studénka - Baník 0:1      
Stará Bystrica - Vratimov 1:1      
Vratimov - Baník 0:5      
Stará Bystrica - Studénka 1:1 branka: Urbánek
         
Tabulka sk. A Skóre Body    
1. Baník Ostrava 9:0 9    
2. Studénka 4:3 4    
3. Stará Bystrica 2:5 2    
4. Vratimov 2:9 1    
         
Skupina B - hřiště Pustějov        
Budišov n. B - Hranice 1:1      
Orlová - Frýdek Místek 1:5      
Budišov n. B - Orlová 1:1      
Frýdek Místek - Hranice 1:0      
Hranice - Orlová 3:1      
Frýdek Místek - Budišov n. B. 5:0      
         
Tabulka sk. B Skóre Body    
1. Frýdek Místek 11:1 9    
2. Hranice 4:3 4    
3. Budišov n. B. 2:7 2    
4. Orlová-Lutyně 3:9 1    
         
Zápasy o umístění - hřiště Studénka        
semifinále 1 Baník - Hranice 1:0
o 7. místo Vratimov - Orlová 2:0
semifinále 2 Frýdek Místek - Studénka 3:0
o 5. místo Stará Bystrica - Budišov n. B. 4:3 p
o 3. místo Hranice - Studénka 2:0
FINÁLE Baník - Frýdek Místek 1:2
         
Konečné pořadí turnaje        
1. MFK FRÝDEK MÍSTEK      
2. FC BANÍK OSTRAVA      
3. SK HRANICE      
4. FOTBAL STUDÉNKA      
5. ŠK STARÁ BYSTRICA      
6. SPARTAK BUDIŠOV NAD BUDIŠOVKOU      
7. FC BIOCEL VRATIMOV      
8. SLAVIA ORLOVÁ-LUTYNĚ      
         
Nejlepší brankář - Jan Tichý (Baník Ostrava)    
Nejlepší hráč - Alena Šuranská (Budišov n. B.)    
Nejlepší střelec - Marek Janša (Frýdek Místek - 6 gólů)    

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů