Menu


Hrej taky FOTBAL

Příspěvky 2021

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Aktuálně ve Studénce

Navštivte náš

Najdete nás zde

Bleskovky

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Starší »

Pořadí v tabulkáchFrýdek Místek obhájil prvenství

V sobotu 3. 8. 2013 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal v pořadí již 46. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 21. ročníkem memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji obhajovali žáci z Frýdku Místku a krom obhájce či domácí Studénky, se na turnaji představil i Baník Ostrava, Hranice, Libhošť, Hodonín, Ostrava-Jih a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 1999 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohli nastoupit i hráči ročníku 1998 a zápasy ve skupině se hrály na 2 x 16 minut, zápasy o umístění pak 2 x 18 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění. 

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Frýdek Místek a Baník Ostrava. V této skupině hráli prim hráči Frýdku Místku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 5:0, domácí Studénku 5:1 a s Baníkem remizovali 1:1. Druhé místo ve skupině obsadili hráči Baníku, třetí skončili domácí žáci a na čtvrtém místě Stará Bystrica.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. Tuto skupinu ovládla Ostrava-Jih, druhé místo obsadili kluci z Hranic, třetí byl Libhošť a čtvrté místo obsadil nováček v turnaji Hodonín.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil obhájce prvenství Frýdek Místek a Hranice. V poměrně jednoznačném souboji přehrál Frýdek Místek svého soupeře 4:1. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Stará Bystrica a Hodonín. Tento zápas lépe zvládli kluci z Hodonína a po výhře 3:0 obsadili sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil vítěz skupiny „B“ Ostrava-Jih proti Baníku Ostrava, který na tento turnaj přijel s hráči ročníku narození 2000. Tento soubojzvládl lépe Baník a vyhrál 3:1. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli domáci hráči ze Studénky a Libhošť. V zápase si lépe vedli domácí a po výhře 2:0 obsadili 5. místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily týmy z Pustějovské základní skupiny, Ostrava-Jih a Hranice. V tomto souboji si lépe vedli bojovné Hranice, které i když měli nedostatek hráčů, otočili zápas a vyhráli i v deseti 4:2.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva poslední vítěze žákovského turnaje, obhájce prvenství Frýdek Místek a Baník Ostrava. Ve finále se již projevil ročníkový odstup obou ligových družstev a Frýdek Místek deklasoval Baník 5:0, čímž obhájil své prvenství z loňského ročníku. Gratulujeme.

 Vítěz turnaje MFK Frýdek Místek

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal brankář Matěj Rybníček z Ostravy-Jih a další dvě trofeje pro nejlepšího hráče i nejlepšího střelce za 5 gólů získal Miroslav Pak z Hranic.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje a přípravě travnatého hřiště podíleli, všem sponzorům za podporu turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům a bratrovi Oldřicha Halusky, jehož 21. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů pro všechna družstva.


Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů