Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Rychlík P. 9
Burian S.  6
Cenkner P.  4
Terrich M. 3
Gurka D. 2
   

Kompletní tabulka střelcůFrýdek Místek obhájil prvenství

V sobotu 3. 8. 2013 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal v pořadí již 46. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 21. ročníkem memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji obhajovali žáci z Frýdku Místku a krom obhájce či domácí Studénky, se na turnaji představil i Baník Ostrava, Hranice, Libhošť, Hodonín, Ostrava-Jih a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 1999 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohli nastoupit i hráči ročníku 1998 a zápasy ve skupině se hrály na 2 x 16 minut, zápasy o umístění pak 2 x 18 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění. 

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Frýdek Místek a Baník Ostrava. V této skupině hráli prim hráči Frýdku Místku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 5:0, domácí Studénku 5:1 a s Baníkem remizovali 1:1. Druhé místo ve skupině obsadili hráči Baníku, třetí skončili domácí žáci a na čtvrtém místě Stará Bystrica.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. Tuto skupinu ovládla Ostrava-Jih, druhé místo obsadili kluci z Hranic, třetí byl Libhošť a čtvrté místo obsadil nováček v turnaji Hodonín.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil obhájce prvenství Frýdek Místek a Hranice. V poměrně jednoznačném souboji přehrál Frýdek Místek svého soupeře 4:1. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Stará Bystrica a Hodonín. Tento zápas lépe zvládli kluci z Hodonína a po výhře 3:0 obsadili sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil vítěz skupiny „B“ Ostrava-Jih proti Baníku Ostrava, který na tento turnaj přijel s hráči ročníku narození 2000. Tento soubojzvládl lépe Baník a vyhrál 3:1. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli domáci hráči ze Studénky a Libhošť. V zápase si lépe vedli domácí a po výhře 2:0 obsadili 5. místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily týmy z Pustějovské základní skupiny, Ostrava-Jih a Hranice. V tomto souboji si lépe vedli bojovné Hranice, které i když měli nedostatek hráčů, otočili zápas a vyhráli i v deseti 4:2.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva poslední vítěze žákovského turnaje, obhájce prvenství Frýdek Místek a Baník Ostrava. Ve finále se již projevil ročníkový odstup obou ligových družstev a Frýdek Místek deklasoval Baník 5:0, čímž obhájil své prvenství z loňského ročníku. Gratulujeme.

 Vítěz turnaje MFK Frýdek Místek

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal brankář Matěj Rybníček z Ostravy-Jih a další dvě trofeje pro nejlepšího hráče i nejlepšího střelce za 5 gólů získal Miroslav Pak z Hranic.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje a přípravě travnatého hřiště podíleli, všem sponzorům za podporu turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům a bratrovi Oldřicha Halusky, jehož 21. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů pro všechna družstva.


Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů