Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Žáci dnes také nehrají

6.9.2020

S ohledem na deštivé počasí a podmáčený terén na hřištích v Hladkých Životicích a Libhošti, jsou dnešní zápasy mladších i starších žáků přeloženy na středu 09.09.2020 od 17:00 hodin

Den s Baníčky odložen

6.9.2020

S ohledem na velmi vydatný a vytrvalý déšť, byl nakonec dnešní turnaj DEN s BANÍČKY bohužel zrušen a budeme hledat náhradní termín, pravděpodobně na 20.09.2020.

Dorost ve čtvrtek

22.7.2020

Ve čtvrtek 23.07.2020 bude od 17:30 hod. sehrán přípravný zápas dorostenců doma proti Ženklavě

Starší »

Pořadí v tabulkách



Kompletní výsledky žákovského turnaje - 3.8.2013

Skupina A - hřiště Studénka        
Studénka - Baník 1:2  
Frýdek Místek - Stará Bystrica 5:0      
Studénka - Frýdek Místek 1:5      
Stará Bystrica - Baník 0:3      
Frýdek Místek - Baník 1:1      
Stará Bystrica - Studénka 0:3  
         
Tabulka sk. A Skóre Body    
1. Frýdek Místek 11:2 7    
2. Baník Ostrava 6:2 7    
3. Studénka 5:7 3    
4. Stará Bystrica 0:11 0    
         
Skupina B - hřiště Pustějov        
Libhošť - Ostrava Jih 0:1      
Hodonín - Hranice 0:0      
Libhošť - Hodonín 1:0      
Ostrava Jih - Hranice 1:1      
Hodonín - Ostrava Jih 0:2      
Hranice - Libhošť 2:1      
         
Tabulka sk. B Skóre Body    
1. Ostrava Jih 4:1 7    
2. Hranice 3:2 5    
3. Libhošť 2:3 3    
4. Hodonín 0:3 1    
         
Zápasy o umístění - hřiště Studénka        
semifinále 1 Frýdek Místek - Hranice 4:1
o 7. místo Stará Bystrica - Hodonín 0:3
semifinále 2 Ostrava Jih - Baník 1:3
o 5. místo Studénka - Libhošť 2:0
o 3. místo Hranice - Ostrava Jih 4:2
FINÁLE Baník - Frýdek Místek 0:5
         
Konečné pořadí turnaje        
1. MFK FRÝDEK MÍSTEK      
2. FC BANÍK OSTRAVA      
3. SK HRANICE      
4. FC OSTRAVA-JIH      
5. FOTBAL STUDÉNKA      
6. FC LIBHOŠŤ      
7. RSM HODONÍN      
8. ŠK STARÁ BYSTRICA      
         
Nejlepší brankář - Matěj Rybníček (Ostrava-Jih)    
Nejlepší hráč - Miroslav Pak (Hranice)    
Nejlepší střelec - Miroslav Pak (Hranice - 5 gólů)    

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů