Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní) 

Napodruhé porážka

9.2.2020

V dnešním přípravném zápase po čtyřdenním soustředění, podlehli muži týmu Mořkova 2:3 (góly Perůtka, vlastní).

Napoprvé vítězně

2.2.2020

Dnešní úvodní přípravný zápas muži zvládli a díky dvěma brankám Slavíka a jedné Rychlíka, porazili Bartošovice 3:1

Příprava mužů

5.1.2020

Termíny přípravných zápasů našich můžů na umělé trávě v Bílovci

02.02. 14:00 Bartošovice

09.02. 14:00 Mořkov

23.02. 14:00 Velká Polom

01.03. 10:00 Budišov n. B.

14.03. 10:30 Moravský Beroun (hřiště v Jakubčovicích)

Rekord překonán

29.12.2019

Fbbbe139-98a5-4af0-8b25-ab32018ecc13

Dnešního již 10. ročníku výšlapu na Velký Javorník se zúčastnilo rekordních 44 účastníků. Fotogalerie je k vidění ZDE 

« Novější | Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Švagera M. 1
Farny V.  1
    
   
   
   

Kompletní tabulka střelcůFrýdek Místek obhájil prvenství

V sobotu 3. 8. 2013 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal v pořadí již 46. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 21. ročníkem memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji obhajovali žáci z Frýdku Místku a krom obhájce či domácí Studénky, se na turnaji představil i Baník Ostrava, Hranice, Libhošť, Hodonín, Ostrava-Jih a ze Slovenska přijeli hráči Staré Bystrice. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 1999 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohli nastoupit i hráči ročníku 1998 a zápasy ve skupině se hrály na 2 x 16 minut, zápasy o umístění pak 2 x 18 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění. 

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Stará Bystrica, Frýdek Místek a Baník Ostrava. V této skupině hráli prim hráči Frýdku Místku, kteří přehráli svého slovenského soupeře 5:0, domácí Studénku 5:1 a s Baníkem remizovali 1:1. Druhé místo ve skupině obsadili hráči Baníku, třetí skončili domácí žáci a na čtvrtém místě Stará Bystrica.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. Tuto skupinu ovládla Ostrava-Jih, druhé místo obsadili kluci z Hranic, třetí byl Libhošť a čtvrté místo obsadil nováček v turnaji Hodonín.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil obhájce prvenství Frýdek Místek a Hranice. V poměrně jednoznačném souboji přehrál Frýdek Místek svého soupeře 4:1. Po tomto semifinálovém duelu nastoupili v zápase o konečné 7. místo týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Stará Bystrica a Hodonín. Tento zápas lépe zvládli kluci z Hodonína a po výhře 3:0 obsadili sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil vítěz skupiny „B“ Ostrava-Jih proti Baníku Ostrava, který na tento turnaj přijel s hráči ročníku narození 2000. Tento soubojzvládl lépe Baník a vyhrál 3:1. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli domáci hráči ze Studénky a Libhošť. V zápase si lépe vedli domácí a po výhře 2:0 obsadili 5. místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily týmy z Pustějovské základní skupiny, Ostrava-Jih a Hranice. V tomto souboji si lépe vedli bojovné Hranice, které i když měli nedostatek hráčů, otočili zápas a vyhráli i v deseti 4:2.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva poslední vítěze žákovského turnaje, obhájce prvenství Frýdek Místek a Baník Ostrava. Ve finále se již projevil ročníkový odstup obou ligových družstev a Frýdek Místek deklasoval Baník 5:0, čímž obhájil své prvenství z loňského ročníku. Gratulujeme.

 Vítěz turnaje MFK Frýdek Místek

V turnaji byly vyhlášeny i tři individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal brankář Matěj Rybníček z Ostravy-Jih a další dvě trofeje pro nejlepšího hráče i nejlepšího střelce za 5 gólů získal Miroslav Pak z Hranic.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje a přípravě travnatého hřiště podíleli, všem sponzorům za podporu turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům a bratrovi Oldřicha Halusky, jehož 21. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů pro všechna družstva.


Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů