Menu


Hrej taky FOTBAL

Příspěvky 2021

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Aktuálně ve Studénce

Navštivte náš

Najdete nás zde

Bleskovky

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Starší »

Pořadí v tabulkáchBohumín vyhrál ve Studénce poprvé

V sobotu 9. srpna 2014 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal opět tradiční a v pořadí již 47. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 22. ročníkem memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji měli obhajovat žáci z Frýdku Místku, ovšem los nejvyšší žákovské soutěže nakonec kolidoval s tímto turnajem a všechny čtyři přihlášené prvoligové týmy (Baník Ostrava, Frýdek Místek, Opava a Karviná) se bohužel odhlásily. Díky velkému úsilí organizátorů, se nakonec podařilo najít jiné zájemce o start v turnaji a bylo jasné, že letos pozná turnaj po pěti letech jiného vítěze. V turnaji se krom domácí Studénky, představil i Frýdlant nad Ostravicí, Hranice, Bílovec, Valašské Meziříčí, Bohumín a ze samotného jihu Moravy dorazil opět Hodonín a premiérově i Břeclav. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 2000 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohl nastoupit omezený počet hráčů ročníku 1999 a zápasy se hrály na 2 x 16 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Img_6560-1024x768

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Frýdlant nad Ostravicí, Břeclav a Valašské Meziříčí. V této skupině hráli překvapivě prim domácí borci ze Studénky, kteří přehráli Valmez 3:0, Břeclav 2:0 a Frýdlant 3:0. Druhé místo ve skupině obsadili hráči Břeclavi i přesto, že nakonec na turnaj dorazili jen v deseti hráčích, třetí skončilo Valašské Meziříčí a na čtvrtém místě Frýdlant nad Ostravicí.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. V této skupině se děly opravdu velké věci a pořadí na prvních třech místech, musela nakonec rozhodovat minitabulka vzájemných zápasů celků Bohumína, Hodonína a Bílovce. Nakonec postoupil do semifinále z prvního místa Hodonín a z druhého místa Bohumín, třetí skončil Bílovec a čtvrté místo překvapivě obsadili hráči z Hranic.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil domácí suverén v základní skupině Studénka a Bohumín. Ve velmi zajímavém zápase nakonec o vítězi rozhodovaly penalty, ve kterých nakonec byl šťasnější Bohumín. Po úvodním semifinálovém duelu se hrál zápas o konečné 7. místo, ve kterém nastoupily proti sobě týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Frýdlant a Hranice. Tento zápas výrazně lépe zvládli kluci z Hranic a po výhře 5:1 obsadili v turnaji sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil v Jihomoravském derby vítěz skupiny „B“ Hodonín proti Břeclavi. V poměrně jednoznačném zápase byl lepší Hodonín a vyhrál 4:0. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli kluci z Valašského Meziříčí a Bílovce. Ve vyrovnaném zápase si lépe vedl Bílovec a po výhře 2:1 obsadil v turnaji 5. místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily týmy ze Studénecké základní skupiny, Studénka a Břeclav. V tomto souboji vrátila Břeclav i s úroky domácím porážku ze základní skupiny a po výhře 5:1 si odvezli bronzové medaile.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva týmy, které zatím ve Studénce nikdy v historii žákovský turnaj nevyhrály, čili Bohumín a Hodonín. Ve velmi vyrovnaném a zajímavém finále, byl nakonec o gól lepší Bohumín, který porazil Hodonín 2:1. Gratulujeme vítězi k historicky prvnímu vítězství v našem turnaji.

FK BOHUMÍN

V turnaji byly vyhlášeny také individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal brankář Miroslav Nadhajský z Bohumína, cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Roman Weigl z Hodonína a nejlepším střelcem turnaje byl se 7 góly Přemysl Filípek z Břeclavi. Cenů rodičů Oldřicha Halusky pro nejlepšího hráče Studénky získal brankář Tomáš Robenek.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje a přípravě travnatého hřiště podíleli, všem sponzorům za podporu a propagaci turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Děkujeme také zástupcům LMK Studénka za spestření polední přestávky ukázkami letecké akrobacie s modely letadel a nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům Oldřicha Halusky, jehož 22. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů pro všechna družstva.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Videa z turnaje jsou ke shlédnutí tady: Video 1 a Video 2

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů