Menu


Příspěvky 2019

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Filip je po operaci

24.8.2019

Dnešní zápas mužů bohužel nedohrál po nešťastné srážce náš brankář Filip Červenec. Ještě v průběhu zápasu byl převezen rychlou záchrannou službou do nemocnice, kde se podrobil operaci zraněného ramena. Filipovi přejeme trpělivost v léčbě a brzké uzdravení

Poslední příprava

31.7.2019

Muži v dnešním posledním přípravném zápase podlehli Klimkovicím 1:2

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Rychlík P. 9
Burian S.  6
Cenkner P.  4
Terrich M. 3
Gurka D. 2
   

Kompletní tabulka střelcůBohumín vyhrál ve Studénce poprvé

V sobotu 9. srpna 2014 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal opět tradiční a v pořadí již 47. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 22. ročníkem memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji měli obhajovat žáci z Frýdku Místku, ovšem los nejvyšší žákovské soutěže nakonec kolidoval s tímto turnajem a všechny čtyři přihlášené prvoligové týmy (Baník Ostrava, Frýdek Místek, Opava a Karviná) se bohužel odhlásily. Díky velkému úsilí organizátorů, se nakonec podařilo najít jiné zájemce o start v turnaji a bylo jasné, že letos pozná turnaj po pěti letech jiného vítěze. V turnaji se krom domácí Studénky, představil i Frýdlant nad Ostravicí, Hranice, Bílovec, Valašské Meziříčí, Bohumín a ze samotného jihu Moravy dorazil opět Hodonín a premiérově i Břeclav. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 2000 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohl nastoupit omezený počet hráčů ročníku 1999 a zápasy se hrály na 2 x 16 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Img_6560-1024x768

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Frýdlant nad Ostravicí, Břeclav a Valašské Meziříčí. V této skupině hráli překvapivě prim domácí borci ze Studénky, kteří přehráli Valmez 3:0, Břeclav 2:0 a Frýdlant 3:0. Druhé místo ve skupině obsadili hráči Břeclavi i přesto, že nakonec na turnaj dorazili jen v deseti hráčích, třetí skončilo Valašské Meziříčí a na čtvrtém místě Frýdlant nad Ostravicí.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. V této skupině se děly opravdu velké věci a pořadí na prvních třech místech, musela nakonec rozhodovat minitabulka vzájemných zápasů celků Bohumína, Hodonína a Bílovce. Nakonec postoupil do semifinále z prvního místa Hodonín a z druhého místa Bohumín, třetí skončil Bílovec a čtvrté místo překvapivě obsadili hráči z Hranic.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil domácí suverén v základní skupině Studénka a Bohumín. Ve velmi zajímavém zápase nakonec o vítězi rozhodovaly penalty, ve kterých nakonec byl šťasnější Bohumín. Po úvodním semifinálovém duelu se hrál zápas o konečné 7. místo, ve kterém nastoupily proti sobě týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Frýdlant a Hranice. Tento zápas výrazně lépe zvládli kluci z Hranic a po výhře 5:1 obsadili v turnaji sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil v Jihomoravském derby vítěz skupiny „B“ Hodonín proti Břeclavi. V poměrně jednoznačném zápase byl lepší Hodonín a vyhrál 4:0. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli kluci z Valašského Meziříčí a Bílovce. Ve vyrovnaném zápase si lépe vedl Bílovec a po výhře 2:1 obsadil v turnaji 5. místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily týmy ze Studénecké základní skupiny, Studénka a Břeclav. V tomto souboji vrátila Břeclav i s úroky domácím porážku ze základní skupiny a po výhře 5:1 si odvezli bronzové medaile.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva týmy, které zatím ve Studénce nikdy v historii žákovský turnaj nevyhrály, čili Bohumín a Hodonín. Ve velmi vyrovnaném a zajímavém finále, byl nakonec o gól lepší Bohumín, který porazil Hodonín 2:1. Gratulujeme vítězi k historicky prvnímu vítězství v našem turnaji.

FK BOHUMÍN

V turnaji byly vyhlášeny také individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal brankář Miroslav Nadhajský z Bohumína, cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Roman Weigl z Hodonína a nejlepším střelcem turnaje byl se 7 góly Přemysl Filípek z Břeclavi. Cenů rodičů Oldřicha Halusky pro nejlepšího hráče Studénky získal brankář Tomáš Robenek.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje a přípravě travnatého hřiště podíleli, všem sponzorům za podporu a propagaci turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Děkujeme také zástupcům LMK Studénka za spestření polední přestávky ukázkami letecké akrobacie s modely letadel a nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům Oldřicha Halusky, jehož 22. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů pro všechna družstva.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Videa z turnaje jsou ke shlédnutí tady: Video 1 a Video 2

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů