Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Muži bez letní přestávky

1.7.2020

Tréninky družstva mužů budu probíhat i během července, a to zatím každou středu od 17:00 hod. Více informací ZDE

Mladší přípravka hraje ve čtvrtek

8.6.2020

Mladší přípravka si 11.6. 2020 od 16:00 zahraje domácí přípravný zápas s Bílovcem, přijďte malé naděje podpořit

Žáci se v kraji neztratí!

3.6.2020

Výsledky u mladších žáků 1:7 a u starších žáků 7:1 napověděly trenérům, kde je potřeba přidat do další sezóny. Děkujeme všem rodičům a prarodičům za podporu a fandění našim žákům! 

Příprava žáků na kraj

31.5.2020

Zveme rodiče a přátele fotbalu na přípravné utkání mladších a starších žáků v 16:00 úterý 2.6.2020 na stadiónu ve Studénce, kdy si naši žáci vyzkoušejí přátelské utkání s účastníkem krajské soutěže Dolním Benešovem. Přijďte nás povzbudit!

Porážka od Polomi

23.2.2020

V dnešním přípravném zápase muži podlehli Velké Polomi 2:4 (góly Šimsa, vlastní) 

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Šimsa P. 19
Rychlík P.  17
Chalupka D.  13
Burian S. 13
Cenkner P. 9
   

Kompletní tabulka střelcůBohumín vyhrál ve Studénce poprvé

V sobotu 9. srpna 2014 se na hřišti ve Studénce a v Pustějově, konal opět tradiční a v pořadí již 47. ročník Žákovského turnaje, který byl zároveň i 22. ročníkem memoriálu Oldřicha Halusky. Prvenství na turnaji měli obhajovat žáci z Frýdku Místku, ovšem los nejvyšší žákovské soutěže nakonec kolidoval s tímto turnajem a všechny čtyři přihlášené prvoligové týmy (Baník Ostrava, Frýdek Místek, Opava a Karviná) se bohužel odhlásily. Díky velkému úsilí organizátorů, se nakonec podařilo najít jiné zájemce o start v turnaji a bylo jasné, že letos pozná turnaj po pěti letech jiného vítěze. V turnaji se krom domácí Studénky, představil i Frýdlant nad Ostravicí, Hranice, Bílovec, Valašské Meziříčí, Bohumín a ze samotného jihu Moravy dorazil opět Hodonín a premiérově i Břeclav. Turnaj byl určen pro žáky ročníku narození 2000 nebo mladší, i když za týmy hrající Okresní soutěže mohl nastoupit omezený počet hráčů ročníku 1999 a zápasy se hrály na 2 x 16 minut. Dopoledne byly na programu zápasy ve skupinách a po obědě souboje o umístění.

Img_6560-1024x768

Skupina „A“ odehrála své zápasy na hřišti ve Studénce a krom domácích, se zde představily týmy Frýdlant nad Ostravicí, Břeclav a Valašské Meziříčí. V této skupině hráli překvapivě prim domácí borci ze Studénky, kteří přehráli Valmez 3:0, Břeclav 2:0 a Frýdlant 3:0. Druhé místo ve skupině obsadili hráči Břeclavi i přesto, že nakonec na turnaj dorazili jen v deseti hráčích, třetí skončilo Valašské Meziříčí a na čtvrtém místě Frýdlant nad Ostravicí.
Skupina „B“ se odehrála na hřišti v Pustějově, jelikož u nás bohužel stále chybí druhé travnaté hřiště. V této skupině se děly opravdu velké věci a pořadí na prvních třech místech, musela nakonec rozhodovat minitabulka vzájemných zápasů celků Bohumína, Hodonína a Bílovce. Nakonec postoupil do semifinále z prvního místa Hodonín a z druhého místa Bohumín, třetí skončil Bílovec a čtvrté místo překvapivě obsadili hráči z Hranic.

Po obědě se přesunuly týmy z Pustějova do Studénky a zde se odehrály všechny zápasy o umístění. V prvním semifinále na sebe narazil domácí suverén v základní skupině Studénka a Bohumín. Ve velmi zajímavém zápase nakonec o vítězi rozhodovaly penalty, ve kterých nakonec byl šťasnější Bohumín. Po úvodním semifinálovém duelu se hrál zápas o konečné 7. místo, ve kterém nastoupily proti sobě týmy ze čtvrtých míst ve skupinách Frýdlant a Hranice. Tento zápas výrazně lépe zvládli kluci z Hranic a po výhře 5:1 obsadili v turnaji sedmé místo. Následně do druhého semifinále nastoupil v Jihomoravském derby vítěz skupiny „B“ Hodonín proti Břeclavi. V poměrně jednoznačném zápase byl lepší Hodonín a vyhrál 4:0. V dalším souboji o 5. místo se spolu střetli kluci z Valašského Meziříčí a Bílovce. Ve vyrovnaném zápase si lépe vedl Bílovec a po výhře 2:1 obsadil v turnaji 5. místo.

V souboji o 3. místo proti sobě nastoupily týmy ze Studénecké základní skupiny, Studénka a Břeclav. V tomto souboji vrátila Břeclav i s úroky domácím porážku ze základní skupiny a po výhře 5:1 si odvezli bronzové medaile.

Finále turnaje proti sobě svedlo dva týmy, které zatím ve Studénce nikdy v historii žákovský turnaj nevyhrály, čili Bohumín a Hodonín. Ve velmi vyrovnaném a zajímavém finále, byl nakonec o gól lepší Bohumín, který porazil Hodonín 2:1. Gratulujeme vítězi k historicky prvnímu vítězství v našem turnaji.

FK BOHUMÍN

V turnaji byly vyhlášeny také individuální trofeje. Cenu pro nejlepšího brankáře získal brankář Miroslav Nadhajský z Bohumína, cenu pro nejlepšího hráče turnaje získal Roman Weigl z Hodonína a nejlepším střelcem turnaje byl se 7 góly Přemysl Filípek z Břeclavi. Cenů rodičů Oldřicha Halusky pro nejlepšího hráče Studénky získal brankář Tomáš Robenek.

Poděkování patří především všem pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na výborné organizaci turnaje a přípravě travnatého hřiště podíleli, všem sponzorům za podporu a propagaci turnaje, také všem rozhodčím a v neposlední řadě i hráčům za sportovní výkony a divákům za vytvoření bouřlivého prostředí. Děkujeme také zástupcům LMK Studénka za spestření polední přestávky ukázkami letecké akrobacie s modely letadel a nesmíme také zapomenout poděkovat rodičům Oldřicha Halusky, jehož 22. ročník memoriálu se letos hrál, a to za přípravu krásných pohárů pro všechna družstva.

Kompletní výsledky turnaje jsou ZDE

Přehled výherních čísel z naší bohaté tomboly je ZDE

Fotogalerie z turnaje je ZDE

Videa z turnaje jsou ke shlédnutí tady: Video 1 a Video 2

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů