Menu


Příspěvky 2018

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Administrace

EDITACE STRÁNEK

Administrátor

Libor Slavík

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Dorost nehraje

12.10.2018

Sobotní zápas dorostenců proti Velkým Hošticím, byl na žádost soupeře přeložen na čtvrtek 18.10.2018 od 15:30 hodin

Přípravky nehrají

14.9.2018

Dnešní zápasy přípravek proti Štramberku, jsou s ohledem na počasí přesunuty. Novým termínem je nakonec pondělí 22.10. od 16:30 hodin

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Hanzelka D. 56
Pešat A.  40
Paruza S.  28
Herman J. 28
Šneberk L. 27
   

Kompletní tabulka střelců



Výsledky turnaje 2014

Skupina A - hřiště Studénka        
Studénka - Valašské Meziříčí 3:0  
Břeclav - Frýdlant 4:0      
Studénka - Břeclav 2:0      
Valašské Meziříčí - Frýdlant 2:0      
Valašské Meziříčí - Břeclav 0:2      
Frýdlant - Studénka 0:3  
         
Tabulka sk. A Skóre Body    
1. Studénka 8:0 9    
2. Břeclav 6:2 6    
3. Valašské Meziříčí 2:5 3    
4. Frýdlant nad Ostravicí 0:9 0    
         
Skupina B - hřiště Pustějov        
Bílovec - Bohumín 0:3      
Hodonín - Hranice 1:0      
Bílovec - Hodonín 1:0      
Hranice - Bohumín 0:2      
Hranice - Bílovec 1:4      
Hodonín - Bohumín 3:0      
         
Tabulka sk. B Skóre Body    
1. Hodonín 4:1 6    
2. Bohumín 5:3 6    
3. Bílovec 5:4 6    
4. Hranice 1:7 0    
         
Zápasy o umístění - hřiště Studénka        
semifinále 1 Studénka - Bohumín 2:3 pen.
o 7. místo Frýdlant - Hranice 1:5
semifinále 2 Hodonín - Břeclav 4:0
o 5. místo Valašské Meziříčí - Bílovec 1:2
o 3. místo Studénka - Břeclav 1:5
FINÁLE Bohumín - Hodonín 2:1
         
Konečné pořadí turnaje        
1. FK BOHUMÍN      
2. RSM HODONÍN      
3. MSK BŘECLAV      
4. FOTBAL STUDÉNKA      
5. ŠSK BÍLOVEC      
6. TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ      
7. SK HRANICE      
8. BFK FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ      
         
Nejlepší brankář - Miroslav Nadhajský (Bohumín)    
Nejlepší hráč - Roman Weigl (Hodonín)    
Nejlepší střelec - Přemysl Filípek (Břeclav - 7 gólů)    
Nejlepší hráč Studénky - Tomáš Robenek (brankář)    

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů