Menu


Příspěvky 2020

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Žáci dnes také nehrají

6.9.2020

S ohledem na deštivé počasí a podmáčený terén na hřištích v Hladkých Životicích a Libhošti, jsou dnešní zápasy mladších i starších žáků přeloženy na středu 09.09.2020 od 17:00 hodin

Den s Baníčky odložen

6.9.2020

S ohledem na velmi vydatný a vytrvalý déšť, byl nakonec dnešní turnaj DEN s BANÍČKY bohužel zrušen a budeme hledat náhradní termín, pravděpodobně na 20.09.2020.

Dorost ve čtvrtek

22.7.2020

Ve čtvrtek 23.07.2020 bude od 17:30 hod. sehrán přípravný zápas dorostenců doma proti Ženklavě

Starší »

Pořadí v tabulkách



Výsledky turnaje 2014

Skupina A - hřiště Studénka        
Studénka - Valašské Meziříčí 3:0  
Břeclav - Frýdlant 4:0      
Studénka - Břeclav 2:0      
Valašské Meziříčí - Frýdlant 2:0      
Valašské Meziříčí - Břeclav 0:2      
Frýdlant - Studénka 0:3  
         
Tabulka sk. A Skóre Body    
1. Studénka 8:0 9    
2. Břeclav 6:2 6    
3. Valašské Meziříčí 2:5 3    
4. Frýdlant nad Ostravicí 0:9 0    
         
Skupina B - hřiště Pustějov        
Bílovec - Bohumín 0:3      
Hodonín - Hranice 1:0      
Bílovec - Hodonín 1:0      
Hranice - Bohumín 0:2      
Hranice - Bílovec 1:4      
Hodonín - Bohumín 3:0      
         
Tabulka sk. B Skóre Body    
1. Hodonín 4:1 6    
2. Bohumín 5:3 6    
3. Bílovec 5:4 6    
4. Hranice 1:7 0    
         
Zápasy o umístění - hřiště Studénka        
semifinále 1 Studénka - Bohumín 2:3 pen.
o 7. místo Frýdlant - Hranice 1:5
semifinále 2 Hodonín - Břeclav 4:0
o 5. místo Valašské Meziříčí - Bílovec 1:2
o 3. místo Studénka - Břeclav 1:5
FINÁLE Bohumín - Hodonín 2:1
         
Konečné pořadí turnaje        
1. FK BOHUMÍN      
2. RSM HODONÍN      
3. MSK BŘECLAV      
4. FOTBAL STUDÉNKA      
5. ŠSK BÍLOVEC      
6. TJ VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ      
7. SK HRANICE      
8. BFK FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ      
         
Nejlepší brankář - Miroslav Nadhajský (Bohumín)    
Nejlepší hráč - Roman Weigl (Hodonín)    
Nejlepší střelec - Přemysl Filípek (Břeclav - 7 gólů)    
Nejlepší hráč Studénky - Tomáš Robenek (brankář)    

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů