Menu


Hrej taky FOTBAL

Příspěvky 2021

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Kontakt na předsedu

Martin Stachovič

Tel: 731 600 509

Email

HledatRozpisy zápasů

Aktuálně ve Studénce

Navštivte náš

Najdete nás zde

Bleskovky

Členské příspěvky

8.10.2021

S ohledem na skutečnost, že v od zimy až do půlky jara letošního roku byla vlivem vládních omezení přerušena sportovní činnost klubu, stanovil výkonný výbor výši příspěvků za rok 2021 pouze na 50% původně schválené výše. Výše příspěvků a termín úhrady je zveřejněn ZDE

Startuje tábor

9.8.2021

Právě dnes startuje letní táborové soustředění, jehož se účastní 26 dětí a probíhat bude po celý týden. Každý den budeme přidávat fotky do této FOTOGALERIE

V poháru končíme

8.8.2021

Výbuch našeho družstva mužů v úvodním kole poháru, bohužel znamená vyřazení...

OLBRAMICE - STUDÉNKA 3:1 (0:1) > Branky: Švagera

Dorost postupuje

16.9.2020

Dorostenci zvládli vstup do premiérového ročníku okresního poháru a postupují stejně jako muži také do jarního semifinále: MOŘKOV - DOROST 2:5 (0:2)

Postup do semifinále

9.9.2020

Čtvrtfinále okresního poháru naši muži zvládli a potřetí za sebou postoupili do semifinále, ve kterém 21.03.2021 přivítají doma Kunín.
BRAVANTICE - MUŽI  2:6 (0:2) > Branky: 2x Dýčka, 2x Burian, Farny, Ondruš

Starší »

Pořadí v tabulkách6. ročník Mistrovství ČR veteránského fotbalu nad 40 let

V pátek 11.09.2020 se v Olomouci na hřišti FK Nové Sady uskutečnilo finále již 6. ročníku Mistrovství ČR veteránského fotbalu nad 40 let, kterého se poprvé v historii zúčastnil také tým Studénky.

Bohužel pár omluvenek znemožnilo postavit tým složený pouze z našich hráčů, proto jsme nakonec museli přilákat posily i z jiných klubů a všem čtyřem borcům tímto děkujeme. Na fotografii jsou v horní řadě zleva - Vavroš Jiří, Vokáč Rostislav, Gurka Daniel, Maruchnič Ivo, Marek Radim, Stachovič Martin, Pavelka Daniel a spodní řada zleva - Korený Radek, Krayzel Petr, Švagera Jiří, Slavík Libor, Cenkner Pavel.

Veterani_finale-2020_2

V konkurenci celkem 16 týmů, které byly mnohdy složené z bývalých ligových hráčů nebo dokonce reprezentantů, jsme postupně zápas od zápasu nabírali zkušenosti. O tom, že jsme byli nalosováni do skupiny smrti svědčí fakt, že tým Karlovy Vary nakonec získal titul, Svitavy skončily páté a Baťov devátý. Přesto jsme nakonec vydřeli 15. místo díky přehrání Poborského Budějovic :-)

Zápasy ve skupině: Studénka - Baťov 1:3, Studénka - Karlovy Vary 1:4 a Studénka - Svitavy 0:3

Zápas o 15. místo: Studénka - České Budějovice 3:0

Fotogalerie z finálového turnaje veteránů je ZDE

 

Oficiální video reportáž FAČR  

Oficiální fotogalerie z celé akce je ZDE

  

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů