Menu


Příspěvky 2018

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Administrace

EDITACE STRÁNEK

Administrátor

Libor Slavík

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Přípravky netrénují

29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Dorost nehraje

12.10.2018

Sobotní zápas dorostenců proti Velkým Hošticím, byl na žádost soupeře přeložen na čtvrtek 18.10.2018 od 15:30 hodin

Přípravky nehrají

14.9.2018

Dnešní zápasy přípravek proti Štramberku, jsou s ohledem na počasí přesunuty. Novým termínem je nakonec pondělí 22.10. od 16:30 hodin

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Hanzelka D. 73
Pešat A.  61
Herman J.  56
Kupka R. 43
Paruza S. 38
   

Kompletní tabulka střelců



STARŠÍ ŽÁCI > rozpis zápasů - jaro 2019

Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Poznámka Výsledek
13.01.2019 8:30 Orlová - Starší žáci auta 7:30 Halový turnaj 7. místo
06.04.2019 13:30 Kunín - Studénka bus 12:30   1 : 9
13.04.2019 10:00 Suchdol n. O. - Studénka bus 9:00   1 : 6
21.04.2019 10:00 Studénka - Jeseník n. O.     6 : 2
28.04.2019 14:00 Hladké Životice - Studénka bus 13:00   0 : 11
05.05.2019 13:30 Spálov - Studénka bus 12:15   1 : 5
12.05.2019 10:00 Studénka - Děrné     12 : 0
18.05.2019 15:00 Bravantice - Studénka bus 14:00   0 : 10
25.05.2019 10:00 Studénka - Suchdol n. O.     21 : 0
02.06.2019 14:00 Jeseník n. O. - Studénka bus 13:00   1 : 5
09.06.2019 10:00 Studénka - Hladké Životice     8 : 3

MLADŠÍ ŽÁCI > rozpis zápasů - jaro 2019

Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Poznámka Výsledek
11.11.2018 8:00 Pustějov - Mladší žáci auta 7:15 Halová zimní liga 2. místo
16.12.2018 11:00 Nový Jičín - Mladší žáci auta 10:00 Halová zimní liga 2. místo
12.01.2019 15:00 Odry - Mladší žáci auta 14:00 Halová zimní liga 1. místo
09.02.2019 11:00 Bílovec - Mladší žáci auta 10:00 Halová zimní liga 2. místo
16.03.2019 13:00 Bílovec - Mladší žáci auta 12:30 Halová zimní liga 1. místo
06.04.2019 12:30 Jakubčovice n. O. - Studénka bus 11:30   0 : 17
08.04.2019 16:30 Bílovec - Studénka bus 15:30   5 : 2
19.04.2019 16:30 Kunín - Studénka bus 15:30   0 : 3
29.05.2019 10:00 Studénka - Jakubčovice n. O.     5 : 3
04.05.2019 10:00 Studénka - Olbramice     4 : 1
11.05.2019 14:00 Spálov - Studénka bus 12:45   7 : 3
18.05.2019 10:00 Studénka - Suchdol n. O.     8 : 0
26.05.2019 14:00 Jistebník - Studénka bus 13:00   2 : 4
01.06.2019 10:00 Studénka - Bílovec     7 : 5
08.06.2019 10:00 Studénka - Kunín     3 : 4

STARŠÍ ŽÁCI > rozpis zápasů - podzim 2018

Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Poznámka Výsledek
18.08.2018 9:00 Studénka - Fulnek   přípravný zápas 2 : 5
02.09.2018 9:00 Studénka - Kozlovice    Krajská soutěž 1 : 1
05.09.2018 17:00 Frenštát p. R. - Studénka bus 14:15  Krajská soutěž  6 : 1
09.09.2018 9:00 Petřkovice - Studénka bus 7:45  Krajská soutěž  9 : 2
16.09.2018 9:00 Studénka - Hlubina    Krajská soutěž  1 : 6
26.09.2018 16:00 Studénka - Děrné   v jednání posun na 27.9. 2 : 2
30.09.2018 14:00 Spálov - Studénka auta   6 : 3
02.10.2018 16:30 Studénka - Suchdol n. O.     11 : 0
07.10.2018 10:00 Studénka - Spálov     2 : 3
14.10.2018 10:00 Studénka - Kunín     2 : 3
15.10.2018 16:00 Kunín - Studénka bus 15:30   2 : 2
18.10.2018 16:00 Jeseník n. O. - Studénka bus 15:00   3 : 3
21.10.2018 10:00 Studénka - Děrné     15 : 0
23.10.2018 16:00 Bravantice - Studénka bus 15:00 návrh hracího dne 0 : 9
24.10.2018 16:00 Studénka - Hladké Životice     1 : 1
28.10.2018 10:00 Děrné  - Studénka bus 9:00 hřiště Fulnek odloženo

MLADŠÍ ŽÁCI > rozpis zápasů - podzim 2018

Datum Čas Domácí - Hosté Odjezd Poznámka Výsledek
18.08.2018 10:45 Studénka - Fulnek   přípravný zápas 2 : 2
02.09.2018 10:45 Studénka - Kozlovice   Krajská soutěž 3 : 8
05.09.2018 15:30 Frenštát p. R. - Studénka bus 14:15 Krajská soutěž 6 : 1
09.09.2018 10:45 Petřkovice - Studénka bus 7:45 Krajská soutěž 7 : 0
16.09.2018 10:45 Studénka - Hlubina   Krajská soutěž 0 : 5
26.09.2018 16:30 Studénka - Suchdol n. O.     10 : 3
29.09.2018 14:30 Spálov - Studénka bus 13:15   2 : 1
01.10.2018 16:00 Studénka - Kunín     2 : 8
05.10.2018 15:00 Jistebník - Studénka bus 14:10   0 : 3
06.10.2018 10:00 Studénka - Spálov     2 : 4
09.10.2018 16:00 Olbramice - Studénka bus 15:00   3 : 2
12.10.2018 16:00 Studénka - Olbramice     3 : 2
22.10.2018 16:00 Jakubčovice - Studénka bus 14:45 návrh hracího dne 4 : 2
19.10.2018 16:00 Studénka - Bílovec     2 : 3
20.10.2018 10:00 Studénka - Jistebník     5 : 1
26.10.2018 16:30 Suchdol n. O. - Studénka bus 15:30   7 : 1

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | mapa stránek | výměna odkazů