Menu


Rozpis tréninků

Jaro2017

Příspěvky 2017

Hrej taky FOTBAL

Sponzoři

Doporučujeme

MARS

Statistika

TOPlist

Administrace

EDITACE STRÁNEK

Administrátor

Libor Slavík

Email

Hledat



Rozpisy zápasů

Navštivte náš

Najdete nás zde

Aktuálně ve Studénce

Bleskovky

Tréninky zrušeny

21.5.2017

V pondělí 22.5.2017 se ruší trénink starší přípravky

Předpřípravky netrénují

16.5.2017

Vzhledem k domácímu zápasu přípravek, odpadá předpřípravkám trénink ve středu 17.5.2017

Domácí triumf

14.5.2017

Img_6647

Starší přípravka dnes ovládla domácí turnaj v rámci Okresní soutěže

Slavík mimo hru

6.5.2017

Následkem nezaviněného souboje v dnešním zápase mužů, došlo ke zranění dorostence Vojtěcha Slavíka, který utrpěl zlomeninu nad kotníkem a do konce sezóny je mimo hru. Přejeme brzké uzdravení 

Stop na 4 zápasy

4.5.2017

Náš dorostenec Matěj Grossmann "vyfasoval" od disciplinárky za extempore po posledním zápase stop na 4 zápasy 

Starší »

Pořadí v tabulkách

Tabulka střelců

Střelec Gólů
Robenek Š. 50
Paruza S.  39
Žiga M.  34
Perůtka M. 19
Čechanovič F. 18
   

Kompletní tabulka střelců



Novinky

  • Pozvánka na miniturnaj předpřípravek

    23.5.2017

    Plakat_8

     

  • Program - 21. týden

    22.5.2017

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Fulnek   (ZMĚNA na úterý 30.5.2017 od 16:30 hodin)

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Fulnek   (ZMĚNA na úterý 30.5.2017 od 16:30 hodin)

     

    ŽÁCI - Odry   (středa 24.5.2017 od 17:00 hodin)

    Rozhodčí: Pustějovský M. 

     

    Kopřivnice - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA   (pátek 26.5.2017 od 16:30 hodin - odjezd v 15:30 hod.)

     

    Kopřivnice - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A"   (pátek 26.5.2017 od 16:30 hodin - odjezd v 15:30 hod.)

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj v Sedlnicích   (sobota 27.5.2017 od 9:00 hodin - odjezd v 8:00 hod.)

     

    DOROST - Polanka n. O.   (sobota 27.5.2017 od 14:30 hodin)

    Rozhodčí: 

     

    MUŽI - Štramberk   (sobota 27.5.2017 od 17:00 hodin)

    Rozhodčí: 

     

    Mořkov - ŽÁCI   (neděle 28.5.2017 od 10:00 hodin - odjezd v 8:45 hod.)

    Rozhodčí: 

     

  • Výsledky - 20. týden

    16.5.2017

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Nový Jičín "B"   17:7 (10:4)

    Branky: 9x Paruza, 4x Robenek Š., Rychlík, Hanzelka, Foltas, Škrobánek

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Nový Jičín "B"   5:4 (3:1)

    Branky: 2x Zajac, 2x Perůtka, Hlobílek

     

    Bílovec - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA   14:3 (6:2)

    Branky: Paruza, Pešat, Robenek Š.

     

    Bílovec - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A"   3:5 (2:2)

    Branky: 2x Švagera P., Dýčka, Zajac, Gelnar

     

    ŽÁCI - Příbor   5:0 (1:0)

    Branky: 3x Čechanovič, Švagera M., Švagera P.

    Rozhodčí: Štěpják M. 

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj v Heřmanicích   3. místo

     

    Hradec n. M. - DOROST   5:0 (2:0)

    Rozhodčí: Šimeček M. 

     

    Pustějov - MUŽI   6:2 (2:1)

    Branky: Tihelka, Kubačák (pen)

    Rozhodčí: Malý T., Pustějovský M., Fieber P. + Delegát: Mužík F. 

     

  • Výsledky - 19. týden

    8.5.2017

    Pustějov - ŽÁCI   1:4 (1:0)

    Branky: 3x Čechanovič, Žiga

    Rozhodčí: Mikyska P.

     

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Mořkov   9:8 (3:4)

    Branky: 5x Paruza, 3x Robenek Š., Pešat

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Mořkov   6:8 (5:2)

    Branky: 2x Vlk, 2x Zajac, Gelnar, Hlobílek

     

    DOROST - Dolní Benešov   1:0 (1:0)

    Branky: Dýčka

    Rozhodčí: Pala M.

     

    Trojanovice/Bystré - ŽÁCI   0:13 (0:6)

    Branky: 6x Žiga, 4x Placzek, Kött, Švagera M., vlastní

    Rozhodčí: Sladký O.  

     

    DOROST - Fulnek   0:1 (0:1)

    Rozhodčí: Pavelek J.  

     

    MUŽI - Velké Albrechtice   2:3 (1:1) na penalty

    Branky: Burian S., Cenkner

    Penalty: Botoš (neproměnil), Perůtka (neproměnil), Cenkner (neproměnil)

    Rozhodčí: Pavelek J.  

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj ve Studénce   1. místo

     

  • Oznámení klubu

    6.5.2017

    Sdeleni

  • Výsledky - 18. týden

    1.5.2017

    Odry - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA   6:20 (2:12)

    Branky: 8x Robenek Š., 3x Dembiňák, 3x Rychlík, 3x Škrobánek, 2x Pešat, vlastní

     

    Odry - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A"   1:5 (0:4)

    Branky: 2x Gelnar, Švagera, Stohl, Mlýnský

     

    MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Starý Jičín   16:2 (8:1)

    Branky: 6x Robenek Š., 5x Paruza, 3x Pešat, 2x Hudec

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "A" - Starý Jičín   5:5 (1:3)

    Branky: 2x Švagera, Perůtka, Robenek V., Holinka

     

    STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - turnaj v Mořkově   2. místo

     

    ŽÁCI - Odry   (ODLOŽENO na středu 24.5.2017 od 17:00 hodin)

    Rozhodčí: Pustějovský M. 

     

    Bordovice - MUŽI   2:0 (1:0)

    Rozhodčí: Janeček J., Lakomý P., Sladký O. 

     

    Darkovičky - DOROST   6:1 (4:0)

    Branky: Huška

    Rozhodčí: Moravec R. 

     

  • Výsledky - 17. týden

    24.4.2017

    Sedlnice - STARŠÍ PŘÍPRAVKA "B"   (ODLOŽENO na sobotu 17.6.2017 od 9:00 hodin)

     

    Pustějov - ŽÁCI   (ODLOŽENO na pondělí 8.5.2017 od 10:00 hodin)

    Rozhodčí: Mikyska P. 

     

    DOROST - Klimkovice   1:2 (0:0)

    Branky: Huška

    Rozhodčí: Hrňa P. 

     

    MUŽI - Rybí   6:1 (2:0)

    Branky: 3x Burian S., Osúch, Kováč J., Kubačák

    Rozhodčí: Pargač Z., Pustějovský M., Hrňa P. 

     

Starší »

Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se | admin | podmínky | mapa stránek | výměna odkazů