29.4.2019

S ohledem na nepříznivé počasí, jsou v pondělí 29.4.2019 tréninky všech přípravek ZRUŠENY

Změny tréninků

31.3.2019

Od dubna budou tréninky žáků vždy v pondělí, středu a pátek od 17:00 hodin. Brankářské tréninky pro všechny kategorie budou každý čtvrtek od 17:00 hodin.

Velký Javorník

27.12.2018

Img_0074

Ve čtvrtek se konal 9. ročník výšlapu na Velký Javorníkm a to opět s rekordní účastí

Dorost nehraje

12.10.2018

Sobotní zápas dorostenců proti Velkým Hošticím, byl na žádost soupeře přeložen na čtvrtek 18.10.2018 od 15:30 hodin

Přípravky nehrají

14.9.2018

Dnešní zápasy přípravek proti Štramberku, jsou s ohledem na počasí přesunuty. Novým termínem je nakonec pondělí 22.10. od 16:30 hodin

Turnaj pro Mladší a Starší přípravky

Historicky první ročník turnaje pro mladší a starší přípravky, se uskutečnil v roce 2013. Turnaj se hraje na čtyřech hřištích a vzhledem k jeho výborné organizaci a plynulému průběhu, se stal velice vyhledávaným mezi všemi týmy.

16.6.2019

V neděli 16. června se na stadionu ve Studénce konal za grantové podpory města Studénky v pořadí již 7. ročník turnaje pro mladší i starší přípravku. S ohledem na obrovskou konkurenci s obdobnými turnaji po celém kraji, dorazilo k nám nakonec 11 týmů.

Pripravky_4

V kategorii STARŠÍ PŘÍPRAVKA (ročník narození 2008 a mladší) startovalo 6 týmů a hrálo se systémem každý s každým. O vítězi nakonec rozhodoval vzájemný zápas a první místo si odvezl tým Unie Hlubina, druhé místo Ostrava JIh a třití skončila Vřesina, domácí tým obsadil nakonec 6. místo.

V kategorii MLADŠÍ PŘÍPRAVKA (ročník narození 2010 a mladší) startovalo pět družstev a hrálo se také každý s každým. Nejlepší fotbal předváděli domácí borci Fotbal Studénka a dokázali obhájit prvenství z loňska. Druhé místo si odvezla Vřesina a třetí Unie Hlubina.

Každý tým si odvezl pohár, medaile a spoustu nejen sladkých cen. Počasí nám až drobnou dešťovou přeháňku přálo a organizátoři opět odvedli skvělou práci. Za to jim patří velké poděkování, stejně jako týmům za účast a nasazení. Foto z turnaje naleznete ZDE.

• 6. ročník turnaje se opět povedl

18.6.2018

V neděli 17.6.2018 se ve Studénce díky grantové podpory ze strany města i partnera klubu MSV Metal Studénka, konal již 6. ročník fotbalového turnaje, který je určen pro mladší a starší přípravky. Tohoto turnaje se v obou kategoriích zúčastnilo celkem 16 týmů, což bylo přesně 169 hráčů ve věku 6-11 let.

Foto_3

V kategorii starší přípravky, která byla určena pro hráče s ročníky narození 2007 a mladší, se z prvenství radoval tým z Fulneku, druhá skončila Ostrava Jih a třetí byl Havířov. Domácí borci Studénky, obsadili po dramatickém penaltovém rozstřelu v souboji o bronz nakonec čtvrté místo. Velké uznání zasloužil tým z Petřkovic, který odehrál turnaj v této kategorii s věkově mladšími kluky.

Do kategorie mladší přípravky patřili hráči s ročníky narození 2009 nebo mladší a tuto kategorii poprvé v historii ovládli domáci borci ze Studénky. Druhé místo obsadila Ostrava Jih a třetí místo si odvezl Frenštát.

Poděkování patří starostovi města za předání cen jednotlivým týmům, dále hráčům za bojovné výkony, fanouškům za korektní povzbuzování, rozhodčím za bezchbně odřízené zápasy a pořadatelům za skvělou organizaci turnaje.

• 5. ročník turnaje přípravek

11.6.2017

Pripravky

Dnes se za krásného počasí konal ve Studénce již 5. ročník turnaje pro Mladší i Starší přípravky. Celkem téměř 170 hráčů i hráček v 16 týmech, bojovalo o cenné trofeje. V kategorii mladší přípravky se radoval z vítězství Baník Ostrava, domácí tým skončil osmý a v kategorii starší přípravky kraloval Vítkov, domácí tým byl šestý.