Veterání porazili Bílovec

Veteráni FC Bílovec vs. Veteráni Fotbal Studénka 4:5

Přes ještě stále přetrvávající chladné počasí sehráli v pátek 11. 3. 2022, přípravné utkání naše Legendy , a to v Bílovci proti místnímu FC Bílovec. Hostující tým se na naše mužstvo dobře připravil a do svých řad povolal posily i z Velkých Albrechtic. Přestože bylo utkání poznamenáno viditelnou zimní přestávkou na obou stranách, bylo sehráno v dobrém tempu. Naše družstvo si vypracovalo mnoho šancí, ale výborný výkon hostujícího brankáře nedovoloval dlouhou dobu vyrovnat nepříznivý stav 1:0. Nakonec se osvědčení hráči prosadili a v dramatickém druhém poločase překlopili vítězství na naši stranu.  Výsledný stav 4:5 z pohledu domácího Bílovce znamená naše těsné vítězství. Děkujeme za reprezentaci a FC Bílovec za pozvání.  Komentoval Martin Stachovič